Bukalapak

Bukalapak

Versiyon/Sürüm4.70.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Ağustos 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Bukalapak APK Android Online Alışveriş Uygulaması

Bukalapak APK indir, Bukalapak Android alışveriş uygulaması ile Türkiye üzerinden Türkçe şekilde online alışveriş, para aktarma ve yükleme yapabilirsiniz.

Bukalapak, Türkçe alışverişe yeni bir soluk getiren ve dünya genelinde çok fazla kullanıcısı olan uygulamalardan bir tanesidir. Temel olarak alışveriş uygulaması şeklinde tanımlansa da daha fazlasını sunmaktadır. Yalnızca alışveriş değil aynı zamanda para aktarma, yükleme, fatura ödeme gibi birçok hizmeti de bu uygulama üzerinden yapabilmek mümkün olmaktadır. Bir çeşit kart uygulaması olarak da düşünülebilen bu uygulamada tercih edildiği zaman kredi için de başvuru yapılabilmektedir. Telefon kredilerinden sağlık sigortasına kadar yüklü para transferlerini yapmanıza olanak tanımaktadır.

Her zaman kampanyalar ve yeni indirimler bulunduran Bukalapak indirildikten sonra alışverişle ilgili hiçbir sorununuz kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Bukalapak İndir

Bukalapak Türkçe APK’sini indirip android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uyumludur. İndirmek için mobil mağazanızdan bulabilir, indir diyerek birkaç dakikada inmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca aç dediğiniz anda size özel bir profil oluşturmanızı isteyerek kolayca devreye gireceğinden de emin olabilirsiniz.

En güvenli ödeme seçeneklerine sahip olan Bukalapak APK global olarak kabul görmüş, ihtiyaçlarınıza en uygun ücretsiz şekilde hizmet vermeye başlamış uygulamalardandır.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53