Buddy Toss

Buddy Toss

Versiyon/Sürüm1.2.9
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu63.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Yükseğe Fırlatma Beceri Oyunu

Buddy Toss Apk indir, Curry Games tarafından geliştirilen Buddy Toss, popüler android oyunlardan bir tanesidir. Oyunda amacınız kaslı karakteri kontrol ederek diğer karakteri mümkün olan en yüksek noktaya fırlatmaktır. 5 milyondan fazla indirilen Buddy Toss Apk, Android işletim sistemli cihazlarda da kullanılabilmektedir. Buddy Toss Apk kısa sürede sevilen bir hedef oyunu olmayı başarmıştır. Hedef oyununu oynamaktan keyif alıyorsanız; Buddy Toss ile en yüksek hedefe ulaşmak için çabalayabilirsiniz.

Buddy Toss Apk Özellikleri Nelerdir?

İki boyutlu oyunlardan biri olan Buddy Toss Apk’de grafikler orta kalitede ama bol renklidir. Oyun dili İngilizcedir ama oyunun oynanışı basit olduğundan rahatlıkla çözebilirsiniz. Oyunda çok ince detay bulunmadığından yapmanız gereken şey çok basit olduğundan Buddy Toss Android kolayca oynamaya başlayabilirsiniz. Buddy Toss Apk versiyonu kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır ama oyunda çeşitli uygulama içi satın almalar bulunmaktadır. Bu sayede alacağınız öğelerle oyunu daha da zenginleştirebilirsiniz. Oyunda doğru zamanı kollamak ve fırlatmayı ne zaman yapacağınızı doğru kestirmek başarılı olabilmeniz için önemlidir. Oyunu oynamak için internet bağlantısı da gerekmez.

Buddy Toss Apk Nasıl İndirilir?

Buddy Toss Apk, 50 MB’lık dosya boyutuyla cihazınızda fazla yer kaplamadan oyun keyfi yaşamanızı sağlamaktadır. Oyunu Android işletim sistemli cihazlarınızın 4.0.3 ve üzeri sürümlerinde oynayabilirsiniz. Oyun güncelleştirmelerle sürekli yenilenmektedir. Buddy Toss fırlatma oyunu uygulamasını cihazınıza Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Play Store’de arama bölümüne oyun adını yazarak oyun sayfasına ulaşabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yılanlar Mıntıkası Yılanlar Mıntıkası
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Woodturning Woodturning
    TürkçeÜcretsiz64.7 MB