Bucket Crusher Apk indir

Bucket Crusher Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Bucket Crusher Duvar Delme Oyunu

Bucket Crusher APK indir, Android simülasyon oyunu VOODOO tarafından geliştirilmiştir. Bucket Crusher oyununda yükselin, parçalayın ve yıkıcı olarak oynayın.

Bucket Crusher APK Android oyunu içerisinde duvaları yerle bir ettiğiniz oyun türüdür. Oyunda karşınıza çıkan herşeyi yıkıyor, bozuyor ve parçalayarak oynuyorsunuz. VODOO oyun geliştiricisi tarafından tasarlanan oyun simülasyon türü oyun olup birden fazla bölümü yer almaktadır.

Bucket Crusher APK Android indir

Oyunda rengarenk bir oyun grafikleri ve kolay oynanışı bulunmaktadır. Bucket Crusher APK Android oyununda duvar delici makinanızla duvarları yıkarak puan topluyor ve bir sonraki seviyeye geçebiliyorsunuz. Duvar delici kepçesi ile maden altın toplayarak duvar delici makinanızın gelişimi için kullanıyorsunuz.

VOODOO tarafından geliştirilen oyun en popüler simülasyon oyunu olmayı başarmıştır. Bucket Crusher APK Android oyununu ücretsiz Android telefon ve tabletlerinize APK oyun dosyasını indirebilirsiniz. Duvarları, meyveleri, heykelleri ve daha birçok şeyi her farklı seviye geçtikçe yıkabiliyorsunuz.

Bucket Crusher Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AndreyGushchin.BucketCrusher&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Hurdalık İmparatorluğu Apk indir Hurdalık İmparatorluğu Apk indir
    İngilizceÜcretsiz137 MB
  • Teacher Simulator Apk indir Teacher Simulator Apk indir
    TürkçeÜcretsiz132 MB
  • Bucket Crusher Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN