Bridge Race Apk indir

Bridge Race Apk indir

Versiyon/Sürüm3.2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu151M
ÜreticiSupersonic Studios LTD
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Bridge Race Blok türü Yarış Oyunu

Bridge Race APK indir, Android yarış oyununda kendi köprünüzü inşa ederek rakibini geçmeye çalışın. Bridge Race 1000’den fazla seviyesi bulunan blok topla.

Bridge Race APK Android yarış oyunu içerisinde 1000’den fazla bölüm yer almaktadır. Macera dolu yarış oyunnuda kendi köprünüzü inşa etmeye çalışın ve yağmacılar karşı mücade edin.

Bridge Race APK Android indir

Oyun içerisinde bulunan koleksiyon blokları ile başkalarıyla mücadele ederek kendi köprünüzü inşa etmeye başlayarak oyuna başlıyorsunuz. Bridge Race APK Android oyunu karakterin ve blokları renklerini kişiselleştirin. 80’den fazla çeşitte karakter, 30’dan fazla blok ve 30’dan fazla renk seçeneği yer almaktadır. Karakter görünümlerinizi ve rengini özelleştirebilirsiniz.

Bridge Race yarış oyununda heyecan verici benzersiz karakterler ve animasyonlar içeren paketler mevcuttur. Bloklarla oynanabilen oyunda dünyanın her yerinde dilediğiniz şehrinde oyunu oynayabilirsiniz. Bridge Race APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Haftalık liderlik tablosu için daha fazla yıldız kazanarak ilerleyin.

Bridge Race Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Garawell.BridgeRace&referrer=utm_source%3Dindirson.com

  Benzer Programlar

 • Mad Skills Motocross 3 Apk indir Mad Skills Motocross 3 Apk indir
  İngilizceÜcretsiz147.4 MB
 • Deliver It 3D Apk indir Deliver It 3D Apk indir
  İngilizceÜcretsiz182M
 • Bridge Race Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri