Bricks vs Balls Breaker Apk indir

Bricks vs Balls Breaker Apk indir

Versiyon/Sürüm1.7.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu21M
ÜreticiBricks Ball Games
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi7 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Bricks vs Balls Breaker Tuğla Kırma Oyunu

Bricks vs Balls Breaker APK indir, Android tuğla kırma bulmaca oyunudur. Bricks vs Balls Breaker en iyi tuğla kırıcı ve top bulmaca oyunu ücretsizdir.

Bricks vs Balls Breaker APK indir, Android tek oyunculu bulmaca oyunu bağımlılık yapan renkli görselleri ve birden fazla seviyesiyle bulmaca oyunu seven oyuncularla buluşuyor.

Bricks vs Balls Breaker Oyunu Nasıl Oynanır?

Gün içerisinde beyninizi rahatlatmak istiyorsanız ve günün sıkıcı stresinden kurtulmak istiyorsanız bu oyun tam size göre! Oyun içerisinde tuğlalar ve elinizdeki toplar üzerinde numaralar bulunan tuğlalara fırlatıyorsunuz. Bricks vs Balls Breaker APK Android bulmaca oyunu oynaması kolay ve ücretsizdir. En iyi tuğla kırma top oyunları arasında en popüler olanıdır.

Bricks vs Balls Breaker APK bulmaca oyunu klasik ve daha farklı seviyeleri bulunan harika bir fiziksel yapıya sahiptir. Tuğlaları patlatmak için ekranın üzerinde parmağınızı tutun ve nişan alarak çekip bırakın. Farklı topları kullanarak bir sonraki seviyeye geçin. Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm tuğlaları kırmış olmanız gerekmektedir.

Bricks vs Balls Breaker APK Android indir

Yüzlerce farklı ve rengarenk tuğlaların yanı sıra çeşitli şekillere sahip olan toplarda yer almaktadır. Harika fiziksel deneyimler sunan Bricks vs Balls Breaker APK Android tuğla kırıcı bulmaca oyununda tüm seviyeleri geçmek için harekete geçin. Wi-fi gerekmeyen tek oyunculu oynanabilen bir oyundur.

Bricks vs Balls Breaker Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bricks.vs.balls.breaker&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Triple Tile Apk indir Triple Tile Apk indir
    İngilizceÜcretsiz130.3 MB
  • Block Blast Adventure Master Apk indir Block Blast Adventure Master Apk indir
    İngilizceÜcretsiz76.1M
  • Bricks vs Balls Breaker Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN