Bowmasters Apk indir

Bowmasters Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu40.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (40.5 MB) Android indir APK indir

Android Nişan Alma Vurma Mobil Oyunu

Bowmasters Apk indir, Android nişan alma oyunlarında iyi olduğunu düşünen, iddialı olduğunu ileri süren oyuncular için idealdir. Atış konusunda eğitimli olan veyahut beceri sahibi olduğunu düşünen oyuncular bu güzel oyunda kendilerini ispat edebilirler. Bowmasters oyunu uzun süredir sevilen ve birçok kişi tarafından oynanan bir oyundur. Oyuncuların büyük bir kısmı can sıkıntısına birebir gelen bu oyundan keyif aldıklarının altını çizmektedir.

Bowmasters Apk İndir

Bowmasters Apk, nişan alma oyun uygulaması android işletim sistemine uygun bir oyundur. Kişiler, tercih ederlerse android işletimli cihazlarına indirebilir birkaç dakika içinde sorunsuz şekilde oyundaki yerlerini alabilirler. İndir dedikten sonra kısa süre içerisinde cihazda bulunan oyun daha sonra aç diyerek başlamaktadır. Başladıktan sonra ise size düşen tek şey iyi nişan almak ve gerçek bir hıza sahip olmaktır. Aksi halde oyunda başarılı olmak pek de mümkün değildir.

Bowmasters Apk Özellikler

Bowmasters indirdikten hemen sonra açılan bir oyundur ancak başlayabilmek için karakter seçmeniz istenmektedir. Robin Hood, Vikingler, profesör, ressam gibi pek çok seçenek arasından herhangi birini seçip oyuna başlamanız istenmektedir. Bu sayede karakterinizin sahip olduğu özelliklerle düşmanınızı vurabilirsiniz.

Bowmasters android oyunda düşmanınız size uzakta bulunmakta ve birkaç atışta ancak öldürülebilmektedir. Bu nedenle hızlı atış yapmanız ve bunun yanında gerçek anlamda başarılı nişan almanız işe yarayacaktır. Dikkatli oynamanız halinde puan toplamanız çok da zor değildir.

    Benzer Programlar

  • Special Forces Group 2 Special Forces Group 2
    İngilizceÜcretsiz282 MB
  • Ölümsüz Kasırga Kahraman Vegas Ölümsüz Kasırga Kahraman Vegas
    ingilizceÜcretsiz89.9