Borusan Port Mobile APK

Borusan Port Mobile APK

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.1 MB
ÜreticiBorusan Lojistik
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi5 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Borusan A.Ş. Müşterileri için Hızlı iletişim Uygulaması

Borusan Port Mobile apk uygulaması; Borusan’ın müşterilerine sunduğu, tüm bilgileri içeren ve hızlı bir iletişim sirkülasyonu sağlayan uygulamasıdır. Borusan Port Mobile uygulama sayesinde müşteriler, rıhtımdaki tüm gemilere dair bilgilere erişebilmektedir. Konteyner stokları ile ilgili güncellemelere ve listelere ulaşabilmektedir. Tüm hesaplama işlemleri de yine bu uygulama aracılığı ile hesaplanabilmektir.

Borusan uygulaması ile tüm android cep telefonu ve tabletlerinize indirebileceğiniz uygulama ile güncel ve doğru bilgiye ulaşmanın yolu kısalmaktadır. Konteynerler ile ilgili giriş ve çıkışlara dair her detaya da yine bu uygulama sayesinde ulaşmak mümkün olmaktadır. Limana gelen ve limandan giden tüm araçlarla alakalı giriş ve çıkış işlemleri, bu uygulama üzerinden takip edilmektedir. Müşterileri, istek ve önerilerini yine bu uygulama üzerinden sunabilmektedir.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Joom. Kolay Alışveriş Joom. Kolay Alışveriş
    TürkçeÜcretsiz20M
  • İlan Duvarı İlan Duvarı
    TürkçeÜcretsiz2M
  • Borusan Port Mobile APK HAKKINDA YORUM YAZIN