Booking.com Apk

Booking.com Apk

Versiyon/Sürüm17.6.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (45.7 MB) iOS indir Android indir APK indir

Booking.com Apk Android Otel Bulma ve Rezervasyon Uygulaması

Booking.com apk indir, Android otel arama ve rezervasyon uygulaması olan Booking.com sitesinin mobil sürümünü indirip profesyonel otel araması yapabilirsiniz.

Booking.com, otel rezervasyonu konusunda profesyonel bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. otel rezervasyonu ve otel arama uygulaması sayesinde tatilinizi önceden planlayabilir, ihtiyacınız olduğu zaman kampanyalardan ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olabilecek en popüler uygulama Booking.com olacaktır.

Booking.com Android indirdiğinizde Türkçe dil desteği sayesinde herhangi bir zorlanma yaşamadan kolaylıkla rezervasyon yaptırabilir, anladığınız ve kolayca kullanabildiğiniz bir uygulama olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber tamamıyla ücretsiz olması, Booking.com apk uygulamasının bir başka avantajı olarak bilinecektir.

Booking.com Android APK İndir

Booking.com Apk android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Gün içinde cep telefonu ya da tablet elinizde olduğu sürece dilediğiniz gibi otel rezervasyon uygulamasını kullanabilir, istediğiniz otele gidebilirsiniz. Hem çok pratik ve hızlı hem de bir o kadar güvenli olan bu sistem sayesinde tatilinizle ya da seyahatinizle ilgili herhangi bir kaygı duymanıza da gerek yoktur. Her şeyi önceden ayarlamış olmanın avantajını rahatlıkla yaşayabilir, zamanın tadını çıkarıp güvenle otellerde kalabilirsiniz. Bu açıdan Booking.com için yararlı bir uygulama demek doğrudur.

    Benzer Programlar

  • Hotels.com Hotels.com
    TürkçeÜcretsiz25.1 MB
  • Fake Gps Fake Gps
    TürkçeÜcretsiz7.10 MB