maltepe escort

BluTV

BluTV

Versiyon/Sürüm3.23.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Canlı Televizyon İzleme BluTV Apk Android Uygulaması

BluTV apk indir, BluTV Android mobil cihazlarda TV kanallarını ücretsiz izleyebileceğiniz canlı televizyon izleme apk uygulamasıdır. BluTV Türkiye üzerinde yayın veren tüm yerel kanallarını izleme olanı sunan yazılım sayesinde TV ekranına bağlı kalmadan kanalları izleyebilirsiniz.

BluTV Android canlı televizyon zleme uygulaması BluTV ile akıllı cihazınız sayesinde televizyona ihtiyaç duymadan mobil android cihazlar ile istediğiniz TV kanalını izleyebileceksiniz. BluTV apk uygulama sayesinde izlemek isteyipte boş bir zaman bulamayıp kaçırdığınız tüm dizi ve filmleri izleme özelliğine de sahiptir. Canlı film, haber, spor haberler, çizgi film, dizi ve diğer yayın akışını mobil veriniz veya bulunduğunuz yerdeki Wi-Fi bağlantısıyla sağlayabilirsiniz. BluTV mobil tüm TV kanallarını 1 ay boyunca ücretsiz bir aylık zaman dilimi sonunda abonelik paketleriyle satın alarak izleme seçeneği sunmaktadır.

Tüm TV Kanallarını Android ile Seyredin

Belgesel, yetişinkin kanalları, dizi, çocuk, sinema filmleri ve yüzlerce kategoriye girerek yerel TV kanllarını BluTV android uyumlu programıyla izleyin. BluTV uygulamasının yayın kalitesi tamamen kullandığınız internet bağlantısının hızına bağlı olduğunu belirtelim. 3G ve 4.5G mobil veri bağlantısıylada izleyebileceğiniz TV uygulamasıdır.

BluTV Android Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Sport Zone Sport Zone
    ingilizceÜcretsiz28.76 MB
  • Connect TV Play Connect TV Play
    TürkçeÜcretsiz5.7 MB