BlueStacks 4

BlueStacks 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu408 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (408 MB)

Bluestacks 4 Android Oyunları Bilgisayarda Oyna

Bluestacks 4 indir, Windows bilgisayarlar için ücretsiz indirebileceğiniz Bluestacks 4 program ile Android oyunları PC’de oynatma ve uygulamaları bilgisayarda açabilen emülatör programıdır.

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarda açarak kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir emülatör proramıdır. Bluestacks 4 programı sayesinde Android oyunları PC’de oynayabilir ve Android uygulamarını Bluestacks ile indirip bilgisayarda açabilirsiniz.

Bluestacks 4 programı tamamen ücretsizdir. Programı tablet kullanır gibi ekranda karşınıza bir tablet çıkıyor. Bu tablet üzerinden istediğiniz Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayara yüklebiliyorsunuz. Tablet kullanır gibi kullandığınız Bluestacks 4 emülatörüne başka sitelerden indirdiğiniz Android Apk dosyalarınıda çift tıklama yaparak hemen kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

İş yerinde veya evde kullandığınız WhatsApp, Facebook, Instagram gibi popüler uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca Android cihazlarda oynayadığınız oyunlarda atladığınız leveller ve kazandığınız para veya puanları otomatik olarak Bluestacks 4 programını gelerek kaldığınız yerde oyuna devam edebilirsiniz.

Android oyunları PC’de oynama programı içerisinde en üst kısımda gördüğünüz Racing Fever araba yarışı oyununu Bluestacks ile oynadığınız zaman kontroller daha kaliteli ve mükemmel bir sürüş zevki vermektedir. Ayrıca çok tuşlu ve karışık kombinasyonlarla oynanan oyunlar için özel tuş ayarlama imkanı da bulunmaktadır. Bluestacks 4 üzerinden ayarlar kısmından istediğiniz tuşları ayarlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • MEmu MEmu
    TürkçeÜcretsiz1.2 MB
  • WeGame X WeGame X
    İngilizceÜcretsiz47 MB