BlueStacks özellkkleri

BlueStacks App Player Android Oyunları Oyna Windows bilgisayarlar için ücretsiz indirebileceğiniz Bluestacks 4 program ile Android oyunları PC’de oynatma ve uygulamaları bilgisayarda açabilen emülatör programıdır.

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarda açarak kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir emülatör proramıdır. Bluestacks 4 programı sayesinde Android oyunları PC’de oynayabilir ve Android uygulamarını Bluestacks ile indirip bilgisayarda açabilirsiniz.

Bluestacks 4 programı tamamen ücretsizdir. Programı tablet kullanır gibi ekranda karşınıza bir tablet çıkıyor. Bu tablet üzerinden istediğiniz Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayara yüklebiliyorsunuz. Tablet kullanır gibi kullandığınız Bluestacks 4 emülatörüne başka sitelerden indirdiğiniz Android Apk dosyalarınıda çift tıklama yaparak hemen kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

İş yerinde veya evde kullandığınız WhatsApp, Facebook, Instagram gibi popüler uygulamaları ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca Android cihazlarda oynayadığınız oyunlarda atladığınız leveller ve kazandığınız para veya puanları otomatik olarak Bluestacks 4 programını gelerek kaldığınız yerde oyuna devam edebilirsiniz.

Android oyunları PC’de oynama programı içerisinde en üst kısımda gördüğünüz Racing Fever araba yarışı oyununu Bluestacks ile oynadığınız zaman kontroller daha kaliteli ve mükemmel bir sürüş zevki vermektedir. Ayrıca çok tuşlu ve karışık kombinasyonlarla oynanan oyunlar için özel tuş ayarlama imkanı da bulunmaktadır. Bluestacks 4 üzerinden ayarlar kısmından istediğiniz tuşları ayarlayabilirsiniz.

Bluestacks


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-blog.php on line 17

Benzer Konular

  • Gta 3 Mobil Oyun Oyna Gta 3 Mobil Oyun Oyna
    ingilizceÜcretsiz9.50 MB
  • Real Boxing apk Oyunu Real Boxing apk Oyunu
    ingilizceÜcretsiz307 MB
  • BlueStacks özellkkleri HAKKINDA YORUM YAZIN