Bloomberry match 3 Apk indir

Bloomberry match 3 Apk indir

Versiyon/Sürüm0.38.181
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu85 MB
ÜreticiSkyway lab
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi16 Mart 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Bloomberry match 3 story Android Bulmaca oyunudur

Bloomberry match 3 story APK indir, Bloomberry Skyway Lab tarafından gelişitirilen Bloomberry match 3 story olarakta adlandırılan Android APK bulmaca oyunudur.

Bloomberry match 3 story (APK), farklı seviyelerdeki bulmacaları çözerek kendinizi bulmaca alanında geliştirebileceğiniz Android bulmaca oyunudur. Bloomberry piyasaya ücretsiz çıkmasıyla birlikte çok geniş bulmaca oyunu severlere ulaşabileceğiniz bir oyundur.

Bulmaca oyunu olan Bloomberry match 3 story Android mobil platformlarda oynanabilmektedir. Aksiyon ve gerilim dolu bir oynanışa sahio olan birbirinden farklı bulmacalar eşliğinde karşımıza çıkıyor. Zengin içeriğiyle bulmacalar eşliğinde oyun içerisinde bizlere farklı bulmaca türleri sunulmaktadır. Evleri ve bahçeleri dekore edeceğiniz oyunda evcil hayvanlara yönelik çeşitli içerikleri bulunuyor.

Çeşitli evcil hayvanlarla oynayacağınız oyunda farklı bulmaca içerikleriyle karşılaşıyor ve oyundaki bulmacaları çözerek ilerleme kaydediyorsunuz. Bloomberry match 3 story APK‘sini Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirerek 3’lü eşsiz bulmacalarla kombinasyonlar yaparak bulmacaları çözebilirsiniz. Bloomberry match 3 story APK’sini indirip 500 binden fazla oyuncu tarafından oynanan bir ücretsiz bulmaca oyunudur.

    Benzer Programlar

  • Satisgame Apk indir Satisgame Apk indir
    TürkçeÜcretsiz309 MB
  • The Superhero League Apk indir The Superhero League Apk indir
    TürkçeÜcretsiz72 MB
  • Bloomberry match 3 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN