Block Blast Adventure Master Apk indir

Block Blast Adventure Master Apk indir

Versiyon/Sürüm2.3.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76.1M
ÜreticiHungry Studio
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi17 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Block Blast Adventure Master Renkli Küplerle Bulmaca Oyunu

Block Blast Adventure Master APK indir, Android blok bulmaca oyununda IQ’unuzu test edin. Odunsu yapboz oyunu ile zihninizi ve beyninizi rahatlatabilirsiniz.

Block Blast Adventure Master APK indir, Android blok bulamaca oyunu içerisinde odunsu küpler ve bu küpler ızgaraların üstünde çözümlenmeyi beklemektedir. Sınırsız deneme ile IQ puanınızı zirveye çıkartmaya çalışın.

Block Blast Adventure Master Oyunu Özellikleri

Zihninizi rahatlatabilen oyun yapısı sayesinde beyninize masaj yapan bir etkisi olduğunu görebilirsiniz. Block Blast Adventure Master APK Android bulmaca oyununda 8×8 ızgaraların üzerine küp blokları sürükleyip bırakıın. Sütunları ve blokları doldurarak ilerleyin ve kalan blok yoksa oyun bitmektedir.

Block Blast Adventure Master APK Android oyununda daha fazla olasılık için boş alanı akıllıca doldurarak ilerleyin. Daha yüksek puanlar alabilmek için birden fazla satırı aynı anda silmeye çalışın. Block Blast Adventure Master oyununda bloğun şekline göre blok için en uyumlu bloğu seçin. Bu blok bulmaca oyununda COMBO oynanışını deneyimleyebilirsiniz.

Block Blast Adventure Master APK Android indir

Blok tahtalar üzerinde küpleri sürükleyip bırakarak satırları ve sütunları doldurmalısınız. Block Blast Adventure Master APK Android bulmaca oyunu ücretsizdir. İçerisinde bulunan animasyonlarla ve bonus puanlarla IQ testinizi bulmacaları çözerek tamamlayın.

Block Blast Adventure Master Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.block.juggle&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Satisgame Apk indir Satisgame Apk indir
    TürkçeÜcretsiz309 MB
  • The Superhero League Apk indir The Superhero League Apk indir
    TürkçeÜcretsiz72 MB
  • Block Blast Adventure Master Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN