Block Balls indir

Block Balls indir

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 4.1
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Eylül 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Block Balls Android iOS Topla Kule Yıkma Beceri Oyunu

Block Balls indir, mobil platformlarda oynayabileceğiniz Voodoo’nu süper eğlenceli beceri oyununda kuleleri devirmeye çalıştığımız Android kule yıkma oyunudur.

Android cihazlar için top atışıyla yüksek kuleleri devirmeye çalışğımız bir mobil kule yıkma oyunudur. Basit görselleriyle değerlendirmeden önce mutlaka bu beceri oyununu ücretsiz indirip oynamanızı tavsiye ediyorum.

Block Balls oyunu kolay oynanışına rağmen  bağımlılık yapan bir oyun olma özelliği taşıyor. Evde, durakta, otobüste, iş yerinde ve kafa dağıtıp eğlenmek istediğiniz her yerde kısa süreliğine keyif veren bir oyun yapısı bulunmaktadır.

Farklı kategorilerde temeli tuğla kırma oyunlarından esinlenerek hazırlanan Voodoo yapımı bir kule yıkma oyunudur. Beceri ve yetenekleriniz oyunun gidişatını etkileyecektir. Block Balls Android oyunundaki amacımız bir kaç parçadan oluşan kuleyi yıkmaya çalışıyoruz. Kuleyi yıkmak ve bölümü geçmeniz yeterli olmuyor çünkü kulenin tüm parçalarınıda oyun platformundan silmeniz gerekiyor.

Bir kaç topa sahip olduğunuz oyunda hedefi ıskala gibi bir lüksünüz bulunmuyor. Eğer bu tarz beceri oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoyurum.

  Benzer Programlar

 • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
  TürkçeÜcretsiz29.3 MB
 • Woodturning Apk indir Woodturning Apk indir
  TürkçeÜcretsiz64.7 MB
 • Block Balls indir HAKKINDA YORUM YAZIN  casino siteleri