Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.01
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12M
ÜreticiNext Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi31 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (12M) Android indir

Blade Runner 2049 Android Bilim Kurgu Temalı Rol Oyunu

Blade Runner 2049 indir, Next Games tarafından geliştirilen Bıçak Sırtı adlı bilim kurgu filminin mobil oyunu olan sıra tabanlı Android rol yapma (RPG) oyunudur.

Çok yakından tanıdığınız The Walking Dead oyunlarının geliştiricisi olan Next Games’in mobil platformlara taşıdığı bilim kurgu temalı oyunudur. RPG türünde oynanan oyunda hem karakterler hemde mekanlar tamamen filmle bağlantılıdır.

Blade Runner 2049 oyununu eğer filmini sevdiyseniz Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Oyundaki karakterler Blade Runner evreninden gelen bir ekipten oluşuyor. Karşımıza insan görünümünde hatta insanın birebir kopyası diyebileceğimiz mahlukatlarla karşılaşıyoruz.

Etkileyici ve sürükleyici oyunda Los Angeles sokaklarında hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Gizemli olayları çözmeye çalışıyor, kanıt toplıyor ve uzaylıları avlıyoruz. Bilim kurgu oyununda her karakteri özel yetenekleri ve bu yeteneklerini geliştirebileceğinizi de belirtelim.

Oyunda size verilen tüm görevleri başarıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Blade Runner 2049 mobil oyununda aksiyon ve savaşın eksik olmadığını söyleyebilirim.

32 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mad Zombies Mad Zombies
  İngilizceÜcretsiz63 MB
 • Pocket Troops Pocket Troops
  İngilizceÜcretsiz34M
 • RunAway RunAway
  İngilizceÜcretsiz36M
 • Swing Star Swing Star
  İngilizceÜcretsiz73M
 • Blade Runner 2049 HAKKINDA YORUM YAZIN