Bit City indir

Bit City indir

Versiyon/Sürüm1.2.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu61M
ÜreticiNimbleBit LLC
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Bit City Android Şehir Kurma Simülasyon Oyunu

Bit City indir, mobil platformlarda hayalinizdeki şehrinizi kurabileceğiniz binalar, kuleler, parklar vb. yerler yapabileceğiniz Android şehir simülasyonu oyunudur.

Bit City Android oyununda kendi şehrinizi ve yerleşim alanlarını dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz Android şehir simülasyonu oyunudur. Şehir simülasyonu oyununda binalar, kuleler, parkalar, çalışma yerleri ve diğer tüm yerleşim alanlarını istediğiniz gibi yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Küçük bir kasabayken aldığınız bölgeyi sürekli olarak geliştirerek ve genişleterek büyük bir şehre dönüştürebileceğiniz oyundur. Bit City oyununda şehrinizdeki binaları, yolları, parkları, hava alanları, tren yolları, kara yolları ve benzeri ulaşım yerleri yaparak insanları rahat bir yaşam sürmesini sağlamaya çalışıyorsunuz.

Android şehir kurma simülasyonu oyununda farklı binalar, cafeler, oyun alanları ve mekanlarla donatarak şehrinizi sürekli olarak büyümesini ve metropol bir yer haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Bit City oyununu etkileyici grafik tasarımı, ses kalitesi ve kolay oynanışı ile oldukça eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Şehirde ulaşımda kullanabileceğiniz araba, otobüs, tren, metro, helikopter ve daha birçok farklı ulaşım araçlarını şehrinize getirebilirsiniz. Ayrıca Bit City oyununda çeşitli mağazalar, marketler, benzin istasyonları, oto sanayi ve ticaret alanları oluştarak şehrinizin daha hızlı büyümesini sağlayabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Bucket Crusher Apk indir Bucket Crusher Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91M
  • Dessert DIY Apk indir Dessert DIY Apk indir
    İngilizceÜcretsiz131M
  • Bit City indir HAKKINDA YORUM YAZIN