Bil ve Fethet

Bil ve Fethet

Versiyon/Sürüm2018
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu86.9 MB
ÜreticiTHX Games Zrt
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (86.9 MB) iOS indir Android indir

Bil ve Fethet Mobil ve Bilgisayar Bulmaca Oyunu Oyna

Bil ve Fethet oyunu indir, android, iOS için indir yaparak oynayabileceğiniz bulmaca oyun uygulamasıdır. Genel kültür soruları soran bil ve fethet oyunu ile öğretici bilgiler öğrenerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Oyunda genel kültür sorularını online oyuncularla yarışarak çözeceğimiz bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bil ve fethet oyunu oynayabilmek için mutlaka Facebook hesabınızla giriş yaparak oynamanız gerekiyor.

Bil ve Fethet Oyunu Nasıl Oynanır

Bil ve fethet oyunu oynarken internet bağlantısı ile bağlanarak oynamanız gerekiyor. Oyuna kaldığınız yerden devam edebilmek için Facebook hesabınızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Oyun içerisinde takım ittifaklarıyla altın ve erzak alışverişi yapabiliyoruz. Böylelikle imparatorluğumuzu yardımlaşarak büyütmeye çalışıyoruz.

Oyunda birçok açık uçlu sorular sorulduğu için yaptığınız tahminleri doğru cevaplara yakınlığı ile puanlar kazanıyoruz. Sorula sorulara ne kadar çok doğru cevaplar verirsek o kadar çok altın kazanıyoruz. Windows Pc bilgisayara hem öğretici hemde eğlenceli oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Boş zamanlarınızda oynayarak hem kafanızı dağıtabilir hemde genel kültür sorularını çözerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bil ve fethet oyunu imparatorluk kurarak takımlar halinde bilgi yarışmasına katılarak liglerde ve liderlikte birinci olmaya çalışıyoruz. Android apk ile bu tür yarışma oyunlarında hem keyif alıyoruz hemde yeni bilgiler öğreniyoruz.

    Benzer Programlar

  • Super Toy 3D Apk indir Super Toy 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz149.5
  • Save the Doge Apk indir Save the Doge Apk indir
    İngilizceÜcretsiz71.2M
  • Bil ve Fethet HAKKINDA YORUM YAZIN