Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs

Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1.57
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9,1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9,1 MB) iOS indir Android indir APK indir

Bikroy Android Al, Sat ve Satın Alma Alışveriş Uygulaması

Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs APK indir, android Bikroy al, sat ve satın al uygulaması ile alışveriş deneyimini yurt dışından edinebileceğiniz hem satın alma hemde satma uygulamasıdır.

Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs, alışverişte yurt dışı deneyimi elde etmek isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir uygulamadır. Bu alışveriş uygulaması muadillerinden farklı olarak hem satın alma hem satma hem de arama yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirip kullanmaya başlayan ve alışverişin tadını çıkaran birçok kişi bağımlısı olduğunun altını çizmektedir.

Bangladeş’in en popüler alışveriş uygulamalarından biri olan Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs APK, dünya genelinde birçok kişinin tercih ettiği alternatiflerdendir. Yalnızca küçük çaplı alışverişler değil aynı zamanda elektronik malzemeler, araçlar, arabalar da bu uygulama üzerinden satışa konabilmektedir.

Bikroy İndir

Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs Bangladeş’te ses getirdikten sonra dünyaya açılmış ve bugün Türkiye’de de birçok kişi tarafından öğrenilmiştir. Evlerden dairelere, arsalardan cep telefonlarına kadar her şeyin satılabildiği bu özel uygulamada aradığınızı bulmanız son derece kolay olmaktadır. Bu açıdan mutlaka göz gezdirmeli, alışveriş uygulamasını indirerek tanımalısınız.

Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs APK‘sini Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uyumlu olan bu uygulama birkaç dakikalık işlemin arkasından kolayca indirilebilmektedir. Sonrasında 7 gün 24 saat boyunca alışveriş yapmanın tadı çıkarılabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • İdealo İdealo
  • H&M H&M
    TürkçeÜcretsiz12.6 MB
  • Bikroy – Sell, Buy & Find Jobs HAKKINDA YORUM YAZIN