Best Rally indir – Ralli araba Yarışı

Best Rally indir – Ralli araba Yarışı

Versiyon/Sürüm43M
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu43M
ÜreticiOddrok
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (43M) iOS indir Android indir

Best Rally Android iOS Araba Yarışı Oyunu

Best Rally indir, mobilde şirin görünümlü yarış arabalarıyla ralli yarışlarına katıldığınız engellerle dolu arcade türü bir Android ralli araba yarışı oyunudur.

Android ve iOS platform destei bulunan eğlenceli ralli araba yarışı oyununda özel tasarlanmış pistlerde bitiş çizgisini birinci tamamlamanız gerekiyor. Diğer ralli araba yarışlarından farkı rakip yok ve kendi hayaletinizle yarışıyorsunuz. Oyunun kısa sürede bağımlısı olabileceğinizi düşünüyorum.

Best Rally oyunu eski stil ralli yarış oyunlarını andırıyor. Fazlasıyla keyif alarak oynayabileceğiniz oyunda minimalist stilde grafik detaylarıyla dolu olduğunu görüyoruz. Mükemmel grafikler sunan ve sadece kendi gölgenizle yarıştığınız basit bir arcade yarış oyunudur.

Oyun içerisinde alabileceiniz 9 farklı ralli arabası ve zorlu 31 el yapımı pist bulunuyor. Oyundaki amacınız kaza yapmadan yarışı tamamlamak lakin sürekli arabanızı ve sürenizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu sayede yarışları daha hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Best Rally Android yarış oyununda ralli arabasının kontrolünü sağ ve sol yön tuşlarına dokunarak sağlıyorsunuz. Aracın hızını kontrol altına alamıyorsunuz bu yüzden dolayı ekrana dokunma süreniz çok önemlidir. Best Rally oyununda sadece hızlı yarışlara katılıyorsunuz bu yüzden dolayı bölüm bölüm ilerleyebiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Deliver It 3D Apk indir Deliver It 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz182M
  • Bridge Race Apk indir Bridge Race Apk indir
    İngilizceÜcretsiz151M
  • Best Rally indir – Ralli araba Yarışı HAKKINDA YORUM YAZIN