Beşiktaş Duvar Kağıtları

Beşiktaş Duvar Kağıtları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.70 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.70 MB) Android indir

Beşiktaş Kartal Hd 3d Mobil Duvar Kağıtları

Beşiktaş Kartal mobil duvar kağıtları indir uygulaması, akıllı telefon cihazınızın ekranını 3d  hd görüntü ile özelleştirmeye yarayan bir çeşit duvar kağıdı uygulamasıdır. Android işletim sistemi olan tablet ya da telefonlarda kullanmaya uygundur. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan 3d hd duvar kağıdı uygulamasında dil Türkçedir. Beşiktaşlı taraftarların, Kartal tutkularını telefon ya da tabletlerine taşımalarına imkan tanıyan Beşiktaş Duvar Kağıtları uygulaması ile mobil cihazınızı 2018 yılına ait 3d hd görüntüye sahip kartal fotoğrafları ile kaplayacaksınız.

Beşiktaş Duvar Kağıtları Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android uygulamanın kullanımı son derece basit bir sistem ile tasarlanmıştır. Onlarca çeşit Beşiktaş temalı 3d duvar kağıdını uygulama içinde görüp tercih edebilirsiniz. Android uygulamayı Google Play Store’den indirdikten sonra ekranda görülen ikonuna tıklayarak açabilirsiniz. Açılan uygulamada karşınıza Beşiktaş temalı Hd mobil duvar kağıtları çıkacaktır. Bunlardan birisini tercih ettikten sonra duvar kağıdı olarak ayarla dediğinizde cihazının ekranı saniyeler içinde değişmiş olacaktır.

Beşiktaş HD Duvar Kağıdı Uygulamasını Özellikleri

Android uygulamanın en önemli özellikleri Türkçe dil desteği ile ücretsiz olarak sunulmuş olmasıdır. Ayrıca Beşiktaş Duvar Kağıtları 2018, çok sade ve basit bir ara yüze sahiptir. Böylece tablet ya da telefonu başlangıç seviyesinde kullanan Beşiktaş taraftarları bile cihaz ekranlarını aşık olduğu siyah beyaz renkleriyle donatabilirler. HD Duvar kağıdı tercihinizi yaptıktan sonra uygulamayı silmeniz gerekmez çünkü uygulamanın boyutu oldukça küçüktür ve cihazınızda fazla yer kaplama,cihazı kasma gibi durumlara neden olmaz. Uygulama cihazda kaldığı müddetçe cihazınızın ekranında sınırsızca duvar kağıdı değişimi yapma şansına sahipsiniz.

    Benzer Programlar

  • Hello Launcher Hello Launcher
    TürkçeÜcretsiz23M
  • Beşiktaş Duvar Kağıtlar Beşiktaş Duvar Kağıtlar
    TürkçeÜcretsiz
  • Beşiktaş Duvar Kağıtları HAKKINDA YORUM YAZIN