Beşiktaş Duvar Kağıtlar

Beşiktaş Duvar Kağıtlar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Beşiktaş Duvar kağıtları Android Mobil Hd 2019

Beşiktaş Duvar Kağıtları uygulaması indir, 2019 akıllı telefonların ekranlarını Beşiktaş’la ilgili görsellerle renklendirmenizi sağlayacaktır. Duvar kağıdı uygulaması, telefon ekranlarının istenilen tarzda renklendirilmesi için olmazsa olmazdır. Çoğu telefonda yeterli miktarda duvar kağıdı yoktur ki birçok kişi ekran duvar kağıtlarını istedikleri tarzda kullanmak isterler. Duvar kağıdı uygulaması indirerek istediğiniz tarzda duvar kağıdını telefonunuzda kullanabilirsiniz. Beşiktaş tutkunlarının rahatlıkla tercih edebileceği Beşiktaş Duvar Kağıtları uygulaması ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Beşiktaş Duvar Kağıtları Nasıl İndirilir?

Beşiktaş Duvar Kağıtları uygulamasını İOS işletim sistemli cihazınıza indirecekseniz; App Store uygulamasına giderek arama bölümüne uygulamanın adını yazmalısınız. Karşınıza çıkan uygulama ekranından indir butonuna basarak uygulamayı indirmeye başlayabilirsiniz. App Store indirme işlemlerinde hesap şifrenizi isteyebilir. Telefonunuz Android işletim sistemiyse Play Store uygulamasından indirme yapmalısınız.

Beşiktaş Duvar Kağıtları Nasıl Kullanılır?

Beşiktaş Duvar Kağıtları android uygulamasını, indirme işlemi tamamlanır tamamlanmaz kullanabilirsiniz. Uygulama ikonuna dokunarak uygulamayı açabilir ve karşınıza çıkan yüksek kalitede Beşiktaş temalı görsellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Görsellere tek tek açarak detaylı olarak da bakabilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra görseli hangi ekranda görmek istediğinizi belirtmelisiniz. Uygulamadaki görseller duvar kağıdı olarak, ekran kağıdı olarak ya da her iki ekranda da kullanabilirsiniz. Bunun seçimini de yaptıktan sonra saniyeler içinde seçtiğiniz görseli ekranda görebilirsiniz. Uygulamada dilediğiniz zaman farklı görselleri tercih edebilirsiniz. Kullanımla ilgili bir kısıtlama olmadığından; duvar kağıdınızı istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraflı Klavye Fotoğraflı Klavye
    TürkçeÜcretsiz5,6 MB
  • Fotoğraf Blender Mikser Fotoğraf Blender Mikser
    İngilizceÜcretsiz20 MB