Bermuda Video Chat

Bermuda Video Chat

Versiyon/Sürüm2.7.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Bermuda Video Chat Apk Android için Canlı Görüntülü Sohbet Uygulaması

 Bermuda Video Chat app apk indir, Görüntülü sohbet uygulaması olan android sohbet etme uygulamalarıdır. Bermuda görüntülü sohbet uygulaması sevdikleriniz ile donmasan kesintisiz konuşmanızı sağlamaktadır. Bermuda görüntülü sohbet kendinize uygun bir sohbet uygulaması arıyorsanız bu noktada kriterlerinizi gözden geçirmeli ve en ideal olan herhangi birini seçmelisiniz. Bu noktada dünya genelinde binlerce kişi tarafından tercih edilen Bermuda Video uygulaması size yardımcı olabilecek kalitede uygulamalardan bir tanesidir. İndirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilir, uygulama hakkında kendi fikrinizi oluşturabilirsiniz.

Bermuda Video Apk İndir

Bermuda Video Chat android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmıştır. Diğer işletimlere de açık olan uygulama cep telefonları ve tabletlerle kullanılmaktadır. Bu sayede gün içerisinde nerede olursanız olun bu uygulama ile istediğiniz an sohbet edebilme şansı elde edersiniz. Cep telefonunuza da tabletinize de kolaylıkla indirebileceğiniz bu uygulama ile sorunsuz şekilde arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Uygulama hem basit hem de sade bir arayüze sahiptir. Bu bakımdan indirmek de kullanmak da herhangi bir zorluk taşımamaktadır.

Bermuda Video Apk Özellikler

Bermuda sohbet nedir sorusunu soran kişiler için en kolay sohbet uygulamasıdır cevabı verilebilir. Yalnızca sağa ya da sola kaydırma ile sohbete başlayabilmek mümkündür. Bu bakımdan ekranı kullanmak ve arkadaş listenizden dilediğiniz herhangi birini seçmek oldukça basittir. Bununla beraber Bermuda Video uygulaması dünyanın birçok yerinden arkadaşlık kurmanıza da izin vermektedir. Dilediğiniz kadar sohbet edebilir, fotoğraf ya da video paylaşabilirsiniz. Böylece uygulama sosyal medya platformu olarak da kabul edilebilir.

    Benzer Programlar

  • Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat
    ingilizceÜcretsiz34.9 MB
  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB