Benim Konuşan Hank’im Oyunu

Benim Konuşan Hank’im Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Puan 3,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu319 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (319 MB) iOS indir Android indir

Benim Konuşan Hank

Benim Konuşan Hank’im Oyunu indir, Dünya üzerinde android ve mobil tabletler üzerinde çok sevilerek oynanan ücretsiz benim konuşan Hank’im yavru köpek besleme oyun uygulamasıdır. Konuşan Tom serisinin devamı olan ortamların en şirin köpek yavrusu olan Hank’in sevginize ihtiyacı var!

My Talking Hank Nasıl Oynanır?

Türünün tek örneği olan minik ve çok şirin bebek yavru köpek Hank’i sahiplenin. Lezzetli yiyecekler ile besleyip büyütün ve tuvalet ihtiyaçlarını giderin. Yıldızlı bir gecede yatağında rahatça uyuması için yavru köpeği sallayın. My Talking Hank Androd Benim Konuşan Hank’im Oyunu adada haylaz dostumuz Hank ile geçmektedir.

Minik ve bir o kadar tatlı köpeğimizin tropik adada yaşıyor ve fotoğrafçılık yapmak onun en sevdiği iştir. Tropik adada Hank’in sevimli arkadaşları olan flamingo, su aygırı, tavşancık, kedi, kuş ve diğer nice sevimli hayvanların yüzleri android ekranınıza yansıyor. Android ve iOS için My Talking Hank (Benim Konuşan Hank’im) oyunu grafik ekran görüntüsü ve görsel çizgileri ile her yaştaki oyun severe hitap ediyor. Çeşitli güzel animasyonları sayesinde de küçük yaştaki Hank severleri kendisine bağlıyor.

    Benzer Programlar

  • Meowtime Meowtime
    İngilizceÜcretsiz91 MB
  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    TürkçeÜcretsiz21.7 MB
  • Benim Konuşan Hank’im Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN