Bedava E-posta Mail.ru

Bedava E-posta Mail.ru

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () iOS indir Android indir APK indir

Bedava E-posta Mail.ru Apk Android için Mail Uygulaması

Bedava E-posta Mail.ru apk indir, Android mobil cihazlarda tamamıyla ücretsiz kullanabileceğiniz mail.ru bir e-posta (e-mail) uygulamasıdır.

Bedava E-posta Mail.ru, sahip olduğunuz e-posta uygulamasından memnun değilseniz tercih edebileceğiniz alternatif bir uygulamadır. Tamamıyla ücretsiz şekilde kullanıcıya sunulan Mail.ru gündeme geldiği andan itibaren pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Özellikle mail sistemlerini daha düzenli sunması, kategorize içeriğinin daha kullanışlı olması tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Senkronizasyon özelliğine sahip olan mail uygulamasında aynı zamanda birden fazla hesabı aynı anda aktif kullanabilmek mümkündür. Bunun yanında tamamıyla size özel olan kişiselleştirilebilir şifreli klasörler yer almaktadır. Ayrıca gelişmiş olan arama motoru sayesinde aradığınız herhangi bir maili, mail göndericisini ya da dosyayı zahmetsiz şekilde bulabilmeniz mümkündür.

Bedava E-posta Mail.ru İndir

Bedava E-posta Mail.ru android işletimli cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Her ne kadar kullanım dili İngilizce olsa da son derece basit bir sistemi vardır. Sade ve anlaşılır arayüzü ile uygulamadan yararlanabilmek, uzun süreli şekilde kullanabilmek mümkündür. Mail.ru android apk sistemde sorunsuz çalışabilen bir uygulamadır. Bu açıdan kullanıcının özellikle alternatif mail uygulaması aradığında Bedava E-posta Mail.ru Apk indirmesi işini kolaylaştıracaktır.

  Benzer Programlar

 • WİFİ Warden WİFİ Warden
  TürkçeÜcretsiz6.8 MB
 • TLS Tunnel TLS Tunnel
  TürkçeÜcretsiz8.2 MB
 • Bedava E-posta Mail.ru HAKKINDA YORUM YAZIN  Bedava E-posta Mail.ru Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Ozcelik dedi ki:

   keşke bende sizin gibi bir site yapabilsem eğer bir tane tema bileniniz var ise lütfen bana söyleyin benimde buna benzer bir sitemin olmasını isterim