BeautyPlus

BeautyPlus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.5.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu144 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (144 MB) iOS indir Android indir

BeautyPlus Android ve iOS için Yüz Güzelleştirme Uygulaması

BeautyPlus Camera indir, android ve iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz güzellik, estetik ve fotoğraf düzenleme mobil uygulamasıdır. Yeni çektiğiniz ve fotoğraf galerisi üzerinde bulunan fotoğraflar üzerinde makyaj yapma ve yüz güzelleştirme yapabileceğiniz kamera programıdır.

BeautyPlus Camera Nasıl Kullanılır

Android ve iOS kullanıcıları için birçok estetik, makyaj yapma ve yüz güzelleştirme uygulamaları bulunmaktadır. Fotoğraf düzenleme uygulamaları içerisinde yer alan tüm araçları fotoğraf üzerinde tek tek deneyerek zaman kaybı yaşıyoruz. Ancak BeautyPlus Camera ile otomatik yüz tanıma ve yüz güzelleştirme özelliği sayesinde daha prafik fotoğraf düzenleme aktivitesi gerçekleştirmektedir.

BeautyPlus Camera üzerinde otomatik fotoğraf düzenleme ayarlarının yanı sıra elbette manuel düzenleme seçenekleri de mevcuttur. Lakin uygulamanın otomatik yüz güzelleştirme, estetik ve makyaj yapma araçları oldukça profesyonel çalışabiliyor.

Fotoğraflarınız üzerinde tüm düzenlemeleri yaptıktan sonra sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz. BeautyPlus Camera apk uygulamanın kullanımı oldukça basit olup bir kaç dakika içinde fotoğrafın istediğiniz görüntüde olmasını sağlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • FaceApp Apk FaceApp Apk
    TürkçeÜcretsiz12 MB
  • Yandex Launcher Yandex Launcher
    İngilizceÜcretsiz29 MB