Beat Jumper Apk indir

Beat Jumper Apk indir

Versiyon/Sürüm2.11
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu32.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Müzik Eşliğinde Top Zıplatma Android Mobil Apk Oyunu

Beat Jumper: EDM up! apk indir, Beat Jumper beceri oyunlarından keyif alanların tercih edeceği android mobil top zıplama oyunudur. Tempolu, keyifli müzikler arasında yol alan özel bir karaktere sahip olan oyun, hoplama ve zıplama üzerine kurulu. Beat Jumper Oyun uygulamasında amacınız tempolu müzik dinlerken diğer yandan olabildiğince yükseğe çıkmak.

Beat Jumper: EDM Up! Oyna

Android top zıplama oyununda refleks oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız android uygulamalardan en iyisi Beat Jumper olabilir. Oynayan herkesin beğenisini kazanan oyun, eğlenceli zaman geçirmek adına ideal.

Birbirinden farklı ve zorlu engellerle örülü olan oyunda amacınız zıplarken engellerden korunmak. Beat Jumper apk oyunu sağ ve solda bulunan platformlar üzerinden sonsuzluğa tırmanan karakter, güçlendiricileri alabilir. Aldığınız güçlendiriciler sayesinde birden daha hızlı zıplamak, güç kazanmak mümkün.

Beat Jumper: EDM Up! İndir

Beat Jumper: EDM up! İndirmek istediğinizde android cihazınızın uygulama marketini ziyaret edebilirsiniz. Uygulama markete isim girmek arkasından aç demek yeterli olur. Açtıktan sonra tamamıyla ücretsiz

    Benzer Programlar

  • Hunt & Seek Apk indir Hunt & Seek Apk indir
    İngilizceÜcretsiz95.9M
  • Yılanlar Mıntıkası Apk indir Yılanlar Mıntıkası Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Beat Jumper Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN