BBTAN Oyunu

BBTAN Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17 MB)

Tuğla Kırma Oyunu (Mobil)

BBTAN Oyunu indir, TV’de izleyicilerin karşısına çıkan brick breaker oyununun oynanışına sahip ama farklı bir tema üzerine kurulu olan android ve tablet uyumlu beceri uygulama oyunudur. Ücretsiz oynanan ve indirilen oyun ile rekli kutucukları topla vurarak kırmaya çalışıyoruz.

BBTAN Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde ilerleme kaydetmek için tek yapılması gereken ekrana dokunup aşağı çekmek olacak. Üzerinde rakam yazan kutucukları vurmak için kutucukları kaç atışla kıracağımız tuğlaların üzerinde yazılı rakamlardan dolayı rahatlıkla anlaşılıyor. BBTAN by 111% Android Beceri Oyunu BBTAN oyununda yukarıya topları her atışımızda toplar yere iniyor eğer hedefsiz topları kutucuklara gönderirsek kısa sürede kutucuklar ile dolu bir tabloyla karşılaşıyoruz.

BBTAN oyunu her yaştaki oyun severin kolaylıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Topu tuğlaları kırmak için hedefe gönderdiğimizde topu nereye gideceğini ve nereye düşeceği noktayı hesaba katmamız gerekmektedir. BBTAN by 111% oyunu ücretsiz ve android, iOS cihazlarda oynanmak için tasarlanmıştır.

    Benzer Programlar

  • Dokun Bana Yarışması Dokun Bana Yarışması
    TürkçeÜcretsiz8,8 MB
  • Clash of Blocks Clash of Blocks
    İngilizceÜcretsiz20 MB