BBTAN

BBTAN

Versiyon/Sürüm3.23
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu36.8 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi6 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Apk Tuğla Kırma Beceri Oyunu

BBTAN apk indir, Tuğla kırmak için bütün becerilerinizi kabiliyetinizi göstereceğiniz android mobil keyifli BBTAN tuğla kırma oyunudur. BBTAN TV’de izleyicilerin karşısına çıkan birçok breaker oyununun oynanışına sahip ama farklı bir tema üzerine kurulu olan android ve tablet uyumlu beceri uygulama oyunudur. Ücretsiz oynanan ve indirilen oyun ile rekli kutucukları topla vurarak kırmaya çalışıyoruz.

BBTAN Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde ilerleme kaydetmek için tek yapılması gereken ekrana dokunup aşağı çekmek olacak. Üzerinde rakam yazan kutucukları vurmak için kutucukları kaç atışla kıracağımız tuğlaların üzerinde yazılı rakamlardan dolayı rahatlıkla anlaşılıyor. BBTAN by 111% Android Beceri Oyunu BBTAN oyununda yukarıya topları her atışımızda toplar yere iniyor eğer hedefsiz topları kutucuklara gönderirsek kısa sürede kutucuklar ile dolu bir tabloyla karşılaşıyoruz.

BBTAN oyunu her yaştaki oyun severin kolaylıkla oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Topu tuğlaları kırmak için hedefe gönderdiğimizde topu nereye gideceğini ve nereye düşeceği noktayı hesaba katmamız gerekmektedir. BBTAN apk by 111% oyunu ücretsiz ve android, iOS cihazlarda oynanmak için tasarlanmıştır.

    Benzer Programlar

  • Push’em All Push’em All
    TürkçeÜcretsiz42.0 MB
  • House Designer: Fix & Flip House Designer: Fix & Flip
    TürkçeÜcretsiz03.7 MB