Battlelands Royale

Battlelands Royale

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm0.5.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu63M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (63M) iOS indir Android indir

Battlelands Royale Android Hayatta Kalma Oyunu

Battlelands Royale indir, PUBG, Fornite ve battle royale oyunlarını oynamayı seviyorsanız hayatta kalma temelli Android çok oyunculu aksiyon oyunudur.

Tepe kamera açısından Android ve iPhone cihazlarda oynanış sunan etkileyici oynanış ve grafiklere sahip çok oyunculu battle royale oyunudur. Oyundaki mücadeleler en fazla 5 dakika sürüyor ve rakiplerinizle savaşırken oyun alanı daralıyor.

Battlelands Royale oyunu, kendine has görselleri ve oynanış tarzıyla dikkat çekiyor. Hayatta kalma temelli oyunlara grafik açısından yaklaşamasada oldukça keyifli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oyunda tam 32 oyuncu geni haritalarda savaşıyor ve en son hayatta kalan olabilmek için kıyasıya mücadele veriyor. Aksiyonun ve savaşın yüksek olduğu oyunda karşılaşmalar en az 3 ve en fazla 5 dakika sürüyor.

Oyunu etkileyen bir diğer etkense savaşırken çıkan fırtınaya dikkat etmeniz gerekiyor. Oyundaki harita alanı gittikçe daralıyor ve savaş ortamını kızıştıran fırtına sizin yaşamınıza son verebilecek en etkili şey. Multiplayer (çok oyunculu) battle royale oyununda karmaşık menüler ve bekleme derdi yok. Tek başınıza veya takım olarak savaşabileceğiniz bir Android oyunudur.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB