Battle Teams

Battle Teams

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.0.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu22M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22M) iOS indir Android indir

Battle Teams Android iOS Hayatta Kalma Oyunu

Battle Teams indir, mobilde online oyuncularla oynayabileceğiniz Fornite ve Battle Royale benzeri ücretsiz bir Android FPS savaş oyunudur.

Oyun başlangıcında uçaktan geniş bir savaş haritasına atlıyorsunuz. Bulunduğunuz haritada yer alan ekipmanları toplayıp düşmanlarınıza karşı kendinizi savunmak için korunabileceğiniz bir yere geçin. FPS savaş oyunu olarak karşımıza çıkan Battle Teams oyununu Android ve iPhone iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Battle Teams oyunu karlı bir savaş alanında geçiyor. Nakliye uçağıyla yere ayak basmadan önce plnörlerinizi açın ve aşağıda güvenli bir bölgeye iniş yapın. Zehirli gaz ve düşmanlarımızdan kurtulabilmek için gerekli ekipmanı toplayın. Karlı alanda hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz harika bir FPS savaş oyunudur.

Oyunda gündüzleri savaşın ve gece boyunca zehirli gazdan kurtulmaya çalışın. Eğer isterseniz online oyuncularla dört kişilik takımlar halinda oynayabilir ya da solo takım olabilirsiniz.

Düşmanlarınızla en iyi şekilde karşı koyabilmek için en iyi ekipmanı bulmaya çalışıyorsunuz. 28 farklı modu bulunan oyunda mağaza içi ürünlerine göz atarak en iyi ekipmanı alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Woodcraft Woodcraft
    İngilizceÜcretsiz44M
  • Chaseсraft Chaseсraft
    İngilizceÜcretsiz85M