BASEBALL 9 Apk indir

BASEBALL 9 Apk indir

Versiyon/Sürüm2.0.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu174.5M
Üreticiplayus soft
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

BASEBALL 9 Online Beyzbol Oyunu

BASEBALL 9 APK indir, Android tek oyunculu beyzbol topu oyunudur. BASEBALL 9 oyunu basit ve stilize edilmiş kompakt oyunu ile gerçekci ve hızlı bir oyundur.

BASEBALL 9 APK indir, Android hızlı, akıcı ve gerçekci bir beyzbol oyunudur. Eğlenceli karakterlerle gerçekci fizik yapısı içerisinde oynayabileceğiniz oyunda ciddi bir oyun mekaniği vardır.

BASEBALL 9 Oyunu Nasıl Oynanır?

Kapsamlı Fielding vuruş oyununda otomasyon, atış, çevirimdışı oyun modu ve akıcı oyun deneyimi bulunmaktadır. BASEBALL 9 APK Android oyununda atış tarafından otomatik fonksiyonları uzmanlaşmış olan ve oyuncu tarafından verilen bir yapıdadır. Gerçekci oyuncu istatistiklerine bağlı olan acemi oyuncular ve seçtiğiniz istatistiklere yükseltere bunları geliştirmekte sizin elinizdedir.

BASEBALL 9 APK oyunda oyuncularınızı özelleştirebilir ve famers salonuna bunları açmak için oyuncu katmanlarını kaldırabilirsiniz. Acemi oyuncular ve seçtiğiniz istatistikleri yükseltere ilerleyebilirsiniz. Oyuncuları geliştirebilir, adlandırabilir, vücut tiplerini değiştirebilir ve atış hareketlerini seçebilirsiniz. Ekibinizi yönetme ve daha yüksek liglere terfi etmek için mücadele verebilirsiniz.

BASEBALL 9 APK Android indir

Benzersiz bir oyun yapısı bulunan oyunda karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. BASEBALL 9 APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Takımın kümülatif istatistiklerini yöneterek terfiler kazanabilirsiniz.

BASEBALL 9 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=us.kr.baseballnine&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Canlı Futbol TV Apk indir Canlı Futbol TV Apk indir
    TürkçeÜcretsiz41,7 MB
  • Roblock Gym Clicker Tap Hero Apk indir Roblock Gym Clicker Tap Hero Apk indir
    TürkçeÜcretsiz126.1 MB
  • BASEBALL 9 Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN