Bard’s Gold

Bard’s Gold

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu88M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (88M) iOS indir Android indir

Bard's Gold Android iOS Yerli Aksiyon Oyunu

Bard’s Gold indir, Türk oyun geliştiricisi Erdem Şen tarafından mobil cihazlar için geliştirilen ücretsiz ve çok eğlenceli bir yerli Android aksiyon oyunudur.

Oyun ilk olarak bilgisayar ve daha sonra PlayStation 4, PlayStation Vita ve Xbox One için aksiyon oyunu severlerin karşısına çıkmıştı. Şimsi ise Android ve iPhone iOS uyumlu platformlarda ücretsiz indirebileceğiniz Türk yapımı mobil aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bard’s Gold oyunu çok eğlenceli yapısı ve eski oyunları hatırlatan oynanışıyla seviliyor. Yavaş ilerleyen oyun yapısı ve her bölümde tam puan almayı başaran oyuncuya çeşitli ödüller veriliyor. Oyunda yeni denizlere yelken açan korsanlarla iyi bir iş çıkarmaya çalışıyoruz.

Her Android telefon ve tablet kullanıcısının mutlaka oynamasını yapımcı tarafından tavsiye ediliyor. Bard’s Gold oyunu ise özellikleriyle tanıtılıyor. Eski model platform mantığı, oyunu öğrenme amaçlı içerikler ve oyun mekaniğini oyuncular tarafından çözülmeniz isteyen çok eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

    Benzer Programlar

  • Highway Sniper 3D 2019 Highway Sniper 3D 2019
    İngilizceÜcretsiz76 MB
  • Gangstar Rio City of Saints Gangstar Rio City of Saints
    İngilizceÜcretsiz7.48 MB