Bandrol Sorgulama

Bandrol Sorgulama

Versiyon/Sürüm2.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16M
ÜreticiTelif Hakları Genel Müdürlüğü
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16M) iOS indir Android indir

Bandrol Sorgulama Android Telif Hakkı Uygulaması

Bandrol Sorgulama indir, mobilde kitap, sinema, müzik ve Android telefonları telif hakları sorgulama yapabileceğiniz Android bandrol sorgulama uygulamasıdır.

Bandrol Sorgulama Android uygulaması sayesinde müzik, sinema ve kitap eserlerinin orjinal olup olmadığını kolay bir şekilde hızlıca öğrenebileceğiniz Android bandrol sorgulama uygulamasıdır.

Bandrol Sorgulama uygulaması Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından geliştirilen Türkçe dil desteğine sahip ücretsiz bandrol sorgulama uygulamasıdır. Uygulama sayesinde müzik, kitap ve sinema eserlerinin telif haklarını sorgulama ve bandrol sorgulama yaptırarak orjinal olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Bandrol Sorgulama uygulaması özellikle internet üzerinden alışveriş yaparken ürünlerin sahte mi yoksa orjinal mi sorularının yanıtını Android mobil cihazlarınızdan öğrenebilirsiniz. Ürünleri kapaklarında yer alan bandroller sayesinde esere ilişkin tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kamera veya manuel olarak kod sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Bandrol Sorgulama Nasıl Yapılır

Bandrol sorgulaması yapabilmeniz için Android cihazın kamerası yardımıyla karekodlar okutup ürünün tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Yada bandrol numarasını elle girerek de bu sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir nevi telif hakkı öğrenme uygulaması olarakta kullanılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • 21 Days Challenge Apk indir 21 Days Challenge Apk indir
    TürkçeÜcretsiz34,5 MB
  • Trumore Apk indir Trumore Apk indir
    TürkçeÜcretsiz320 MB
  • Bandrol Sorgulama HAKKINDA YORUM YAZIN