Balon Patlatma indir

Balon Patlatma indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
ÜreticiBubble Shooter
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.60) Android indir

Android Mobil Balon Patlatma Android Oyunu Oyna

Balon Patlatma Apk indir, Android oyunlar içinde klasikleşmiş, çok sevilmiş bir video oyundur. Balon patlatma oyununu ücret ödemeden indirerek telefon ya da tabletlerinizde oynayabilirsiniz. Doğru hedefe doğru atışı yaparak balon patlatmaya çalıştığınız oyun Ilyon tarafından geliştirilmiş bir oyun uygulamasıdır. 10 milyondan fazla kişinin indirip oynadığı oyunda balonları renklerine uygun şekilde fırlatarak patlamaya çalışmalısınız.

Balon Patlatma Apk Özellikleri Nelerdir?

Balon Patlatma Android Apk’de 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Süper modda 1300’ün üzerinde seviyede oyun oynayabilişiniz. Süper mod, güç artırma, günlük ödüller içermektedir. Seviye modunda 3 baloncuğu eşleştirerek patlatmanız gerekir ve böylece seviye ilerlemeye çalışmanız gerekmektedir. Son olarak klasik modda tamamen eğlenmeye odaklanmış bir oyun oynayabilirsiniz. Klasik modun kendi içerisinde farklı zorluk seviyeleri bulunmaktadır. Oyun renk körleri içinde özel bir mod geliştirmiştir. Balon Patlatma Apk ücret ödemeden indirilebilmektedir. Sonradan dilerseniz uygulama içi satın almalar sayesinde reklamları oyun uygulamasından kaldırabilirsiniz.

Balon Patlatma Apk Nasıl İndirilir?

Balon patlatma oyunu indir Android cihazlarda da doyasıya oyun oyna. Balon Patlatma Apk’yi indirebilmek için ilk yapmanız gereken Play Store uygulama marketini ziyaret etmektir. Cihaz sürümünüz uygunsa oyun uygulamasını indirebilirsiniz. Cihaz uyumluluğunuz en net şekilde Play Store üzerinden görebilirsiniz. Cihazınız uygunsa oyun sayfasında indir butonunu görebilirsiniz. Saniyeler içinde indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu üyelik, kayıt ve kurulum gerekmeden oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Bluey: Let’s Play Apk indir Bluey: Let’s Play Apk indir
    TürkçeÜcretsiz173 MB
  • KATOA Oceans Apk indir KATOA Oceans Apk indir
    TürkçeÜcretsiz643 MB
  • Balon Patlatma indir HAKKINDA YORUM YAZIN