Ball’s Journey

Ball’s Journey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52M) iOS indir Android indir

Ball's Journey Android iOS VOODOO Beceri Oyunu

Ball’s Journey indir, mobil platformlarda oynayabileceğiniz Voodoo’nun beceriye dayalı Android top fırlatma oyunudur. Savaş topuyla becerilerini göster.

Oynaması çok basit olan beceri oyununu Android ve iPhone iOS cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Voodoo’nun yeni oyunu Ball’s Journey oyununu oynaması çok basit ve iyi zaman geçirebileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arasında yer almaktadır.

En yüksek puanı toplamak için tek tek savaş yaptığınız savaş topu ile beyaz topu en uzağa fırlatmaya çalışıyoruz. Tek dokunuşla topu istenen uzaklığa göndermeye çalışıyoruz. Top fırlatma oyunu kolay gibi gözüksede sinir bozucu zorluktadır.

Ball’s Journey (topun yolculuğu) adlı oyunda her bölüm birbirinden zor olarak karşımıza çıkıyor. Savaşlarda ağır gülleleri ateşlemek için kullanılan silahı kullanıyoruz. Tek amacınız ise her bölümde istenen mesafeye topu fırlatmak olacaktır. Oyun başlangıcında 305 metre uzaklığa topu fırlatmaya çalışıyoruz. Gülle gönderici gücünü, topun havada hızlanmasını ve zıplama gücünü artırma seçenekleride bulunuyor.

    Benzer Programlar

  • Sweet Fruit Candy Apk Sweet Fruit Candy Apk
    ingilizceÜcretsiz33.1 MB
  • Roll the Ball Slide Puzzle Roll the Ball Slide Puzzle
    TürkçeÜcretsiz28.0 MB