Ball’s Journey

Ball’s Journey

Versiyon/Sürüm1.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu52M
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (52M) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Ball's Journey Android iOS VOODOO Beceri Oyunu

Ball’s Journey indir, mobil platformlarda oynayabileceğiniz Voodoo’nun beceriye dayalı Android top fırlatma oyunudur. Savaş topuyla becerilerini göster.

Oynaması çok basit olan beceri oyununu Android ve iPhone iOS cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Voodoo’nun yeni oyunu Ball’s Journey oyununu oynaması çok basit ve iyi zaman geçirebileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arasında yer almaktadır.

En yüksek puanı toplamak için tek tek savaş yaptığınız savaş topu ile beyaz topu en uzağa fırlatmaya çalışıyoruz. Tek dokunuşla topu istenen uzaklığa göndermeye çalışıyoruz. Top fırlatma oyunu kolay gibi gözüksede sinir bozucu zorluktadır.

Ball’s Journey (topun yolculuğu) adlı oyunda her bölüm birbirinden zor olarak karşımıza çıkıyor. Savaşlarda ağır gülleleri ateşlemek için kullanılan silahı kullanıyoruz. Tek amacınız ise her bölümde istenen mesafeye topu fırlatmak olacaktır. Oyun başlangıcında 305 metre uzaklığa topu fırlatmaya çalışıyoruz. Gülle gönderici gücünü, topun havada hızlanmasını ve zıplama gücünü artırma seçenekleride bulunuyor.

19 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Archery 3D Archery 3D
  İngilizceÜcretsiz51M
 • Kaffa 2 Kaffa 2
  İngilizceÜcretsiz59M
 • Timber Slash Timber Slash
  İngilizceÜcretsiz182.9 MB
 • Double Guns Double Guns
  İngilizceÜcretsiz26M
 • Ball’s Journey HAKKINDA YORUM YAZIN