Aytemiz Mobil

Aytemiz Mobil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm2.10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (22M) iOS indir Android indir

Aytemiz Android iOS Resmi Aytemiz Uygulaması

Aytemiz Mobil indir, ayarkayıt alımlarında BKM Express ile ödeme yapabileceğiniz müşteri ödeme ve navigasyon hizmeti veren Android Petrol uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS uyumlu Aytemiz’in resmi mobil uygulaması ile birçok konuda sizlere kolaylık sağlıyor. Araçtan inmeden BKM Express ile ödeme yapabileceğiniz ya da araçta ödeme yapabileceğiniz Aytemiz Petrol uygulamasıdır.

Aytemiz Mobil ile gitmek istediğiniz konum için yol tarifi alabilir ve trafik yoğunluğunu inceleyebilirsiniz. Harita üzerinde bulunan Aytemiz Petrol istasyonlarını görebilir, güncel kampanya ve haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. İl ve ilçe bazlı güncel petrol fiyatlarını görebileceğiniz ücretsiz mobil akaryakıt uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde tüm akaryakıt fiyatlarını, kampanyalarını ve petrol ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz. Güncel kampanyalar ve haberlerden faydalanabileceğiniz gibi istasyon konumlarını ve navigasyon ile rota hesaplama özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Eğer sizlerde Aytemiz müşterilerinden biriyseniz resmi Aytemiz mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yemeksepeti Yemeksepeti
    TürkçeÜcretsiz15.00 MB
  • Dolap 2.El Kıyafet Dolap 2.El Kıyafet
    TürkçeÜcretsiz11.6 MB