Attack Hole – Kara Delik Oyunu Apk indir

Attack Hole – Kara Delik Oyunu Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.17
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu91.5M
ÜreticiHoma
İşletim SistemiAndroid 5.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi16 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Attack Hole - Kara Delik Oyunu Düşmanlarınla Savaş

Attack Hole – Kara Delik Oyunu APK indir, Android arcade türü oyunda kara delikten tüm silahları ve diğerlerini göndererek düşmanlarınla savaşın.

Attack Hole – Kara Delik Oyunu APK indir, Android ilerlemeli oyunda kara deliği harekete geçir ve saldırgan bir tavırla tüm silahları içeri çekmeye çalışın. Oynaması ve görevleri basit bir oyundur.

Attack Hole – Kara Delik Oyunu Oynanışı

Oyunda bir kara delik var ve nesneleri bu kara deliğe çekmeye çalışıyorsunuz. Zaman hızla akıp giderken süre dolmadan tüm silahları delikte içeri çekmeyi başarabilecek misiniz? Attack Hole – Kara Delik Oyunu APK Android oyunda tüm yeteneklerinizi ve ustalığınızı gösterin. En sevdiğiniz tasarımı seçerek silahlarla dolu bir platformda görevleri başarıyla bitirin.

Attack Hole – Kara Delik Oyunu APK oyunda görevlerinizi başarıyla tamamladıkça bir üst seviyeye geçiyorsunuz. Gittikçe zorlaşan oyunda sana saldırıya geçecek olan düşmanlarınızı yenmeye çalışıyorsunuz. Kara delikten içeri büyük silahları, bombaları ve mermileri yutturmaya çalışın. Eğlence dolu oyunda dev düşmanınızla savaşalara girin ve onu yenmenin ne kadar kolay olabileceğini gösterin.

Attack Hole – Kara Delik Oyunu APK indir

Karmakarışık ve devasa büyüklükteki mermi ve silahları kullanarak düşmanınıza ilk saldıran siz olun. Kara delikte içeri tüm nesneleri çektikten sonra başka bir bölüme geçiş yapın. Attack Hole – Kara Delik Oyunu APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Attack Hole Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redlinegames.attackhole&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • RACE THE SUN Apk indir RACE THE SUN Apk indir
    İngilizceÜcretsiz58 MB
  • Merge Alphabet: Lord Run Apk indir Merge Alphabet: Lord Run Apk indir
    İngilizceÜcretsiz86M
  • Attack Hole – Kara Delik Oyunu Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN