ASUS Sound Recorder

ASUS Sound Recorder

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.6.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,1 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3,1 MB) Android indir APK indir

ASUS Sound Recorder APK Android Ses Kaydedici

ASUS Sound Recorder APK indir, Android cihazlara ASUS Sound Recorder  download ederek yüksek kalitede konuşmalar, görüşmeler, ses kayıtları ve sesli mesaj bırakma uygulamasıdır.

ASUS Sound Recorder, ses kaydına önem verenlerin tercih edebileceği en başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Ses kayıtlarını yüksek düzeyde alabilmek ve dinlerken de herhangi bir sorun yaşamamak adına bu uygulamayı kullanabilirsiniz. ASUS Sound Recorder indirdikten sonra kayıt almak için birkaç dokunuş yeterli olmaktadır. Basit bir arayüzü olduğu için genç yaşlı herkes uygulamadan keyif alabilmektedir.

Ses kaydetme uygulaması ile konuşmalar, görüşmeler, sesli mesajlar bırakma konusunda hizmet veren uygulama aynı zamanda istediğiniz kadar kayıt yapabilmektedir. Kaydet butonuna dokunduktan sonra kaydetmeye başlamakta ve sonrasında istediğiniz zaman da duraklamaktadır.

ASUS Sound Recorder İndir

ASUS Sound Recorder APK, ses kaydetme uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygun bir uygulamadır. Hem cep telefonunuzda hem de tabletinizde sorunsuz şekilde çalışacaktır.

ASUS Sound Recorder APK indirip farklı kaliteler üzerinden kayıt yapmaya izin veren uygulamada tercih ederseniz düşük, normal ya da yüksek kalite ses kaydı yapabilmeniz mümkündür. Sonrasında kayıtlarınızı paylaşabilir, dosyalarınız arasında kolayca bulabilirsiniz. Bu şekilde düzenli bir dosyalama sistemine sahip olan başarılı bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • Muud Müzik Muud Müzik
    TürkçeÜcretsiz38 MB
  • Dijital Alarm Saati Dijital Alarm Saati
    TürkçeÜcretsiz16 MB