ASUS Gallery

ASUS Gallery

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu49 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (49 MB) Android indir APK indir

ASUS Gallery APK Android için Galeri Uygulaması

ASUS Gallery APK indir, ASUS Gallery Android cihazların galerisini düzenleyebileceğiniz çok başarılı bir fotoğraf görüntüleme ve galeri uygulamasıdır.

ASUS Gallery, cihazınızda mevcut olan galeriden memnun olmadığınızda tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Birçok cihazın kendi galeri sistemi bulunmaktadır ancak kullanıcıların pek çoğu bu sistemi yetersiz bulmaktadır. Böyle bir durumda herkes tarafından bilinip kullanılan ASUS Gallery uygulamasını denemeniz size yarar sağlayacaktır. Hem kapsamlı bir galeri sistemi sunması hem de indirildikten sonra da rahat kullanılması bu uygulamayı öncelikli kılmaktadır.

Birçok fotoğraf görüntüleme uygulamasına kıyasla daha kolay bir arayüze sahip olan ASUS Gallery aynı zamanda video görüntüleme işlevi de görmektedir. Galerinizin daha düzenli olması açısından size büyük oranda fayda sağlamaktadır.

ASUS Gallery İndir

ASUS Gallery apk uygulamasını indirebilmeniz için cihazınızın android olması gerekmektedir. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler bu uygulama ile çok daha başarılı sonuç almaktadır. Kısa süre içerisinde indirilebilen ASUS Gallery apk 2018 yılında en sık indirilenler arasında yer almaktadır. Özellikle ücretsiz olması ve her yaştan kullanıcının işini kolaylaştırması, uygulamanın tercih edilirliğini de ciddi anlamda arttıran özelliklerdendir.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB