ASTRO Dosya Yöneticisi

ASTRO Dosya Yöneticisi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm7.4.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.68 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (8.68 MB) Android indir APK indir

ASTRO APK Android Dosya Yöneticisi Uygulaması

ASTRO Dosya Yöneticisi APK indir, Astro dosya yöneticisi (file manager) Android cihazlarda dosyalarınızı yönetebileceğiniz ve dosyaların düzensizliği gideren bir uygulamadır.

ASTRO Dosya Yöneticisi, dosyalarını iyi bir dosya yöneticisi ile düzenlemek isteyenlerin tercih edebileceği başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Cihazınızda yer alan uygulamaları rahatlıkla kullanabilmek yerine düzensizlik ve dağılma nedeniyle zor şekilde kullanabiliyorsanız ASTRO file manager size yardımcı olabilecek başarılı bir uygulamadır.

ASTRO Dosya Yöneticisi APK, dosya düzenleme uygulaması güçlü dosya yapısı ise kullanıcılara üst düzey bir hizmet vermektedir. Bu hizmet sayesinde hem dosyalama işini başarıyla yapabilir hem de uygulamaları çok daha rahat şekilde kullanabilirsiniz.

ASTRO Dosya Yöneticisi İndir

ASTRO Dosya Yöneticisi APK indirmek için Google Play tercih edilebilir. Mobil uygulama mağazanızdan kolaylıkla bulabileceğiniz bu uygulama birkaç dakika içinde indirilebilmekte ve sorunsuz şekilde cihazdaki yerini almaktadır.

Android işletim sistemine sahip tüm cep telefonları ve tabletler için önerilen bu uygulama daha hızlı, güçlü ve profesyonel bir kullanım sonucu doğurmaktadır. Dosya yöntemini yanında sekme ve kısayol hizmeti de bulunan uygulama daha geniş alanda pratik şekilde tüm işlemleri yapabilmenize olanak tanımaktadır.

ASTRO Dosya Yöneticisi APK‘sini indirip Android uygulaması kullananlar, uygulamadan memnun kaldıklarını ve birkaç dakika içerisinde tüm işlemleri sorunsuz şekilde yaptıklarını dile getirmektedirler.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB