Art of War Legions Apk indir

Art of War Legions Apk indir

Versiyon/Sürüm6.3.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu469.3 MB
ÜreticiFastone Games HK
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Art of War Legions Tek Oyunculu Strateji Oyunu

Art of War Legions Apk indir, Android APK strateji oyunudur. Art of War Legions minik ordulardan oluşan lejyon liderlerle komutan olarak savaşlara katılın.

Art of War Legions APK Android strateji tabanlı oyunda heyecan verici muhteşem savaşlardaki yerinizi alıyorsunuz. Birbirinden farklı seviyeler ve zorlukları kabul ederek oynuyorsunuz.

Art of War Legions Oyunu Nasıl Oynanır?

Birden fazla seviyenin ve zorlukların bulunduğu Art of War Legions oyunda ekstra ödüller kazanabilirsiniz. Art of War Legions APK Android oyununda eğlenceli ve heyecan veren gerçekci savaşlara katılın. Bir komutanın liderliğinde ordunuzu yöneterek en iyi seviyeye ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Art of War Legions Android oyununda ekstra ödüller kazanabilmek için 14. seviyeden sonra ödüllü görevlerin kilidini açmış olacaksınız. Görevleri tamamlayarak değerli taşlar elde edebilirsiniz fakat bazı görevler gerçekten zorlayıcı olduğunu belirtmemde fayda görüyorum. Düzenli göüncellemeler alan Art of War Legions oyununda inanılmaz stratejik savaşlarda görevlerinizi tamamlayın.

Art of War Legions APK Android indir

Oyunda çok sayıda mükemmel savaşlar ve stratejiler yer almaktadır. Art of War Legions APK Android oyunu tek oyunculu oynanabilen taktiksel anlamda bütünleşen basit bir oyun olarak karşınıza çıkmaktadır. Android telefon ve tabletlerinize APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Art of War Legions Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.addictive.strategy.army&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • İnternetsiz Tavla Oyunu Apk indir İnternetsiz Tavla Oyunu Apk indir
    İngilizceÜcretsiz21.4 MB
  • Satranç – Clash of Kings Apk indir Satranç – Clash of Kings Apk indir
    TürkçeÜcretsiz79.9M
  • Art of War Legions Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN