Army Commander indir

Army Commander indir

Versiyon/Sürüm0.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu77M
ÜreticiLion Studios
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Army Commander Savaş Oyunu

Army Commander APK indir, Android savaş oyununda askerlerini savaşa hazırla ve düşmanlarını fethet. Army Commander başkomutan ol ve ulusunu savun ve savaşın.

Army Commander APK Android oyunu içerisinde tek amacınız askerlerinizi, birliğinizi ve istasyonlarınızı korumak için savaşıyorsunuz. Düşmanlarınızın bayraklarını ele geçirmek için kıyasıya savaşın.

Army Commander APK Android indir

Oyun içerisinde ne kadar çok asker toplar ve etiket birimi biriktirirseniz o kadar çok yapılar inşa edebilirsiniz. Özel yükseltmelerin ve ekipmanların olduğu oyunda kilitlerini açmak için savaşın. Army Commander APK Android oyunu içerisinde bazukalar, düşmanlar ve uçakları imha etmek için savaşıyorsunuz.

Strateji ve becerilerinizi test edebilmenize imkan tanıyan bağımlılık yapan türde bir oyundur. Army Commander APK Android oyununda karşılaştığınız düşmanları yenin ve onların bayraklarını ele geçirmek için savaşın. Müttefiklerinizle küçük destekler alarak daha uzun bir yol katedebilirsiniz.

Army Commander Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iu.armypioneer&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Army Commander indir HAKKINDA YORUM YAZIN