Arm Simulator indir

Arm Simulator indir

Versiyon/Sürüm2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu120M
ÜreticiSupersonic Studios LTD
İşletim SistemiAndroid 8.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Arm Simulator Nesneleri Parçalama Oyunu

Arm Simulator APK indir, Android simülasyon türü fizik tabanlı kol oyunudur. Arm Simulator oyununda ekrandaki kol ile nesneleri kırma ve parçalama oyunudur.

Arm Simulator APK Android simülasyon türü oyunda karşınıza birden fazla nesneler çıkıyor ve bu nesneleri yok etmek için kolu kullanıyorsunuz. Kol ile olabildiğince nesne parçalıyorsunuz.

Arm Simulator APK Android indir

Oyun içerisinde sağ tarafta bir kol bulunuyor ve bu insan kolu ile karşınıza çıkan çeşitli nesneleri yok etmek için kullanıyorsunuz. Arm Simulator APK Android oyunu içerisinde basketbol topunu kol ile potaya sokmaya çalışıyorsunuz. Kedi ve patileriyle bilgisayar ekranında oyunda istenen doğruyu bulmaya çalışıyorsunuz.

Birden fazla görevi bulunan Arm Simulator APK Android oyunu içerisinde golf topu ve golf sopası çıkıyor. Golf topunu kırmızı bayrağın altında bulunan deliğe sokmaya çalışıyorsunuz. Sopa ile sevimli karakteri yok etmeye çalışıyorsunuz. Buna benzer nesneler çıkıyor ve bütün görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Arm Simulator Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.GameLemo.ArmSimulator&referrer=utm_source%3Dindirson.com


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Bucket Crusher Apk indir Bucket Crusher Apk indir
    İngilizceÜcretsiz91M
  • Dessert DIY Apk indir Dessert DIY Apk indir
    İngilizceÜcretsiz131M
  • Arm Simulator indir HAKKINDA YORUM YAZIN