Arama Ekranı – Gelen arama

Arama Ekranı – Gelen arama

Versiyon/Sürüm1.2.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14 MB) Android indir APK indir

Arama Ekranı - Gelen arama, Renkli telefon Android Uygulaması

Arama Ekranı – Gelen Arama, Renkli Telefon apk indir, Android gelen arama değiştirme uygulaması ile arama ekranını renkli telefon araması yapabileceğiniz uygulamadır.

Arama Ekranı – Gelen Arama, Renkli Telefon, aramalarda ekranda farklı bir görüntü görmek isteyenlerin tercihlerinden biridir. Arama yaparken kişiye özel ekran resmi kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda hızlı ve bir o kadar da farklı çeşitleri de görebilirsiniz. Hem kişilere özel arama görüntüleri hem de arandığında genel olarak farklılık gösteren resimler çok güzel bir görüntü vermektedir. Ekran fotoğrafı uygulaması olarak bu uygulamayı tercih ettiğinizde telefonunuzu çok daha özel kılabilirsiniz. Bilhassa aramaları kişiselleştirmek adına tercih edilebilecek en ideal uygulama Arama Ekranı – Gelen Arama, Renkli Telefon olacaktır.

Arama Ekranı – Gelen Arama, Renkli Telefon İndir

Arama Ekranı – Gelen Arama değiştirme ve Renkli Telefon Apk indirmek istediğiniz zaman android işletimli cep telefonuna sahip olmanız yeterlidir. Android işletimli cep telefonlarında yapılan tüm aramalara renk getiren arama uygulaması cihazda çok fazla da yer kaplamamaktadır. Özellikle telefonu zorlar mı ya da donmaya, takılmaya neden olur mu gibi soru işaretleriniz varsa bu uygulama ile bu sorunu yaşamayacağınızı iyi bilmelisiniz.

Arama Ekranı – Gelen Arama, Renkli Telefon ve gelen arama değiştirme Android telefon uygulamaları arasında en sık tercih edilenlerden biridir. Üstelik ücretsiz olması birçok kişinin favori uygulaması olmasını sağlamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Remini Photo Enchancer Remini Photo Enchancer
    TürkçeÜcretsiz67.3 MB
  • Camera pro 2020 Camera pro 2020
    TürkçeÜcretsiz4.4 MB
  • Arama Ekranı – Gelen arama HAKKINDA YORUM YAZIN