AnkiDroid

AnkiDroid

Versiyon/Sürüm2.8.4
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8,2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi6 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (8,2 MB) Android indir APK indir

AnkiDroid APK Android için Bilgi Kartları Hazırlama Uygulaması

AnkiDroid APK indir, Android cihazlarda AnkiDroid ile ezber yapmak isteyenler için bilgi kartları hazırlama ve farklı çalışma yöntemleri sunan bir eğitim uygulamasıdır.

AnkiDroid Bilgi Kartları, ezber yapmakta zorlananlar için önerilen ve birçok kişinin favori çalışma yöntemi olan uygulamalardan bir tanesidir. Binlerce konu hakkında ezber yapabileceğiniz kartlara sahip olan uygulama aynı zamanda kendi içeriğinizi de oluşturmanıza izin vermektedir. Yazı, resim ve ses ile destek veren eğitim uygulaması ne ezberlemek isterseniz ezberlemenize yardımcı olmaktadır. Bununla beraber gün içerisinde pratik şekilde açıp nerede isterseniz orada çalışabilmenize de fırsat tanımaktadır.

Metin okuma entegrasyonu, 6000 üzerinde hazırlanmış deste, ayrıntılı istatistiksel bilgiler ve 27 ayrı dil seçeneği ile uygulamanın çok yararlı olduğunu söylemek mümkündür.

AnkiDroid Bilgi Kartları İndir

AnkiDroid Bilgi Kartları android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına ve tabletlere indirilebilmektedir. Uygulamayı indirmek için mobil uygulama mağazanızı ziyaret etmeniz indir demeniz yeterli olmaktadır. Arkasından aç diyerek uygulamanın içerisine girmek mümkündür.

Tamamıyla kişiselleştirilebilir olan anki apk indirildikten birkaç dakika içerisinde çözülecek kadar basittir. Kullanımı kolay ve anlaşılabilir olduğu için birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Her yaştan kullanıcı dilediği her şeyi bu uygulama üzerinde bulabilmektedir. AnkiDroid APK‘sini indirip Android cihazlarda AnkiDroid  APK’sini ücretsiz kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Arı Mobil Kütüphane Arı Mobil Kütüphane
    TürkçeÜcretsiz10.1 MB
  • İnönü Otomasyon İnönü Otomasyon
    TürkçeÜcretsiz2.82 MB