Angry Birds Journey Apk indir

Angry Birds Journey Apk indir

Versiyon/Sürüm2.11.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu180M
ÜreticiRovio Entertainment Corporation
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi5 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Angry Birds Journey Yumurtaları Kurtarma Oyunu

Angry Birds Journey APK indir, Android tek oyunculu bulmaca oyunudur. Angry Birds’ün eğlenceli macerasında yumurtaları kurtarmak için Journey sürümünü indir.

Angry Birds Journey APK indir, Android bulmaca oyununda yavru kuşların yumurtalarını kurtarmak için sapanla kuşları fırtat ve kuleleri yıkarak para ve puan kazanın.

Angry Birds Journey Oyunu Nasıl Oynanır?

Yavru kuşların yumurtalarını düşmanlarınızdan kurtarmak için sapanla kuşlarınızı fırtalara düşmanlarınızı vurun. Angry Birds Journey APK Android oyununda sapanınızı kulelere fırlatarak düşmanlarınızı bu şekildede etkisiz hale getirebilirsiniz. Sevimli ateş böceklerini ruh eşinizle birleştirerek dinamik bulmacaları çözebilirsiniz.

Angry Birds Journey Android APK oyunda istediğiniz yerde istediğiniz zaman bulmacaları çözerek ilerleyebilirsiniz. Rahatlatıcı ve eğlenceli bulmacaları çözerek yüzlerce heyecan verici seviyeyi geçebilirsiniz. Her seviyede farklı eğlence bulunan Angry Birds Journey bulmaca oyununda bulmacaları çöz, paraları topla ve ödülleri kazanarak seviyeleri tamamla!

Angry Birds Journey APK Android indir

Büyük ve egzotik yerler keşfedebileceğiniz oyunda her seviyede başka bir heyecan ve zorluk bulunmaktadır. Angry Birds Journey APK Android oyunun APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Ancak oyun içi satın almaları isteğe bağlı gerçekleştirebilirsiniz.

Angry Birds Journey Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.abcasual&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Satisgame Apk indir Satisgame Apk indir
    TürkçeÜcretsiz309 MB
  • The Superhero League Apk indir The Superhero League Apk indir
    TürkçeÜcretsiz72 MB
  • Angry Birds Journey Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN