Android BlueStacks Kurulumu

Teknolojinin mobile yönelmesi ile bilgisayar kadar  mobil cihazlar için de üretilen oyun ve programar bir hayli fazla  olmaktadır. BlueStacks progamı ile windows Anroid uygulamalarını rahatlıkla bilgisayarlarınızda kullanabileceksiniz. Kısacası program Android uygulamalarınızı bilgisayara çevirmek için kullanılmaktadır.

Android işletim sistemi mobil telefonunuz var ve sevdiğiniz  ugulamaları yeri geldiğinde bilgisarınızdan da oynamak isteyenler için geliştirilmiş kullanışlı bir program olan BlueStacks ile bütün uygulamalarınızı bilgisayardan kontrol edebileceksiniz.

BlueStacks logo

BlueStacks sayesinde akıllı dokunmatik cep telefonlarında kullanılan tüm uygulamaları windows uyumlu yaparak tüm windows işletim sistemlerinde kullanmanız için uyumlu hale getirip dönüşüm işlemini yapan programı tüm kullanıcılar kolayca kullanabilirler. BlueStacks Android ücretsiz ve son sürüm kullanım paketiyle hizmet veren program kullanıcı memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmektedir. Android Uygulama Bilgisayara Çevirme programı ile artık tüm android ve iOS uyumlu oyun, sohbet etme ve diğer çeşitli uygulamaları bilgisayarınızda kullanabileceksiniz. Aşağıdaki yer alan ekran fotoğraflarını ön izleme yaparak gerekli bilgiye sahip olabilirsiniz.

BlueStacks Android Uygulaması Ekran Görüntüsü