Anadolu Mobil

Anadolu Mobil

Versiyon/Sürüm4.1.2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu49.0 MB
ÜreticiAnadolu Üniversitesi
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (49.0 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Anadolu Üniversitesi AÖF Resmi Android ve iOS Uygulaması

Anadolu Mobil, Anadolu Üniversitesi derslerini, kitaplarını, AÖF çıkmış soruları, deneme testerini, kitaplarını ve videolarını android, mobil tablet ve iOS iPhone cihazlarında ücretsiz kullanın. Sorumlu olduğunuz sınavların ders ünitelerini ve sınava giriş belgesini takip edebileceğiniz anadolu üniversitesinin resmi mobil uygulamasıdır.

Anadolu Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

T.C kimlik numaranız veya okul öğrenci numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Açık öğretim fakültesinden aldığınız derslerin sınavda çıkmış sorularına, videolarına ve dersin ünitelerini mobil cihazınız üzerinde saklayabilirsiniz. Yeni sürümü ile birlikte gelen özellikle daha etkili kullanıcı deneyimi sunan ara yüz ekranı ile android ve iOS platformları üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Anadolu Mobil Android ve iOS için AÖF Uygulaması üzerinden sınav notlarınızı, sosyal medya paylaşımlarını, Radyo A’yı, Akademik kulüp, yemekhane menüleri, üniversite AÖF akademik takvim, anadolu üniversitesi öğrenci girişi, personel, duyurular, kampüs haritasi ve diğer öğrenci durumlarını mobil üzerinden öğrenebiliriz.

Önemli Not: Anadolu Üniversitesine ve AÖF’ye yeni kayıt olan öğrencilerin ders bölümünü ve ders bilgilerini aktif olarak kullanabilmeleri için sisteme yüklenmesini beklemeleri gerekiyor. Anadolu Mobil deneme sınavı, aöf e-kampüs, ve barkot okutma gibi özellikleri mevcuttur.

91 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Tonguç Akademi Akıl Kartları Tonguç Akademi Akıl Kartları
  TürkçeÜcretsiz7.8 MB
 • Tonguc Akademi Tonguc Akademi
  TürkçeÜcretsiz5.1 MB
 • AÖF Çıkmış Sorular AÖF Çıkmış Sorular
  TürkçeÜcretsiz27 MB
 • EBA Eğitim indir EBA Eğitim indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz6.5 MB
 • Anadolu Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN