Amoled 4K Wallpapers apk

Amoled 4K Wallpapers apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu2.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.4 MB) Android indir

Android Cihazlar için HD ve 4k Ekran Duvar Fotoğrafları

Amoled 4K Wallpapers apk indir uygulaması, HD ve 4K kalitesinde Android duvar kağıtlarını cihazınızın ekranına ayarlamanız için geliştirilmiştir. Uygulamada hareketli duvar kağıtları da bulunmaktadır. Amoled 4K Wallpapers, çok popüler bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Amoled 4K Wallpapers uygulamasının ayrıca pro sürümü de vardır. Klasik sürümünde reklamlar yer aldığından reklamsız pro sürümü geliştirilmiştir. Aslında ücretsiz olan bu uygulamada reklamsız pro versiyon istiyorsanız; ücret ödemeniz gerekecektir. Amoled 4K Wallpapers uygulaması ile telefon ve tabletlerinizin ekranını renklendirebilirsiniz.

Amoled 4K Wallpapers Nasıl İndirilir?

Duvar kağıdı uygulaması  cihazınıza çok kolay ve hızlı bir şekilde indirilebilir çünkü dosya boyutu küçük bir uygulamadır. İndirme işlemini başlatabilmek ve tamamlamak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Cihazınızdan Android ise Play Store’den; İOS ise App Store’den programı indirebilirsiniz. Uygulama sayfasına gelince indir butonuna basmanız yeterlidir.

Amoled 4K Wallpapers Nasıl Kullanılır?

Amoled 4K Wallpapers uygulamasının sembolüne dokunarak açabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda çeşitli kategorilerde çok sayıda kaliteli görseli görebilirsiniz. Yüksek kaliteli duvar kağıtlarını kilit ekranına ayarlamanız da mümkündür. Öncelikle kullanmak istediğiniz duvar kağıdı görselini belirleyin ve üzerine tıklayın. Seçiminizi yaptıktan sonra ikinci seçimde görseli nerede kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Sadece duvar kağıdı, sadece kilit ekranı ve her ikisi seçeneklerinden birini tercih ederek duvar kağıdı ayarlama işlemini tamamlayabilirsiniz. Duvar kağıdını istediğiniz zaman aynı şekilde değiştirmeniz de mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraflı Klavye Fotoğraflı Klavye
    TürkçeÜcretsiz5,6 MB
  • Fotoğraf Blender Mikser Fotoğraf Blender Mikser
    İngilizceÜcretsiz20 MB