Amazon App Store

Amazon App Store

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu28 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (28 MB)

Amazon App Store Alışveriş ve Android Market Mağazası

Amazon Appstore indir, Amazon tarafından geliştirilen android market uygulamasının apk sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Geniş android uygulama arşivi ve yeni Türkçe arayüz ekranı ile rahat ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Google Play Store benzeri alternatif android uygulama marketi arayan kullanıcıların beğenisini kazanabilecek bir mağaza. Özellikle Google Play’de erişimi engellenen android uygulamalara daha rahat ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Amazon App store uygulamasında rahatsız edici uygulamalar yerine daha seçici ve popüler uygulamalar yer almaktadır.

Amazon Appstore Kullanımı

İçerisinde android uygulama ve mobil oyunlarını indirmenin yanı sıra Amazon alışverişleride yapabileceksiniz. Satmak istediğiniz ve satın almak istediğiniz ürünlerin tümünü Amazon App store android marketinden yapabilirsiniz. Sol tarafta açılı menü içerisinde Amazon ürünlerine, departmanlara ve android uygulama kategorisine ulaşabilirsiniz. Kendi profilinizi oluşturmak için ücretsiz kayıt olup profilinizde sipariş özeti ve kişisel listesinizi görüntüleyebilirsiniz.

Basit kullanımı ve popüler android uygulamaları ile dikkat çeken Amazon App store android market uygulaması ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap verebiliyor. Önerilenler kısmında size özel sunulan android uygulamaları indirmek mümkündür. Google Play Store’da bulunan ücretli uygulamalarıda ücretsiz indirme hizmeti yer almaktadır. Apk sürümü ile indirmek istediğiniz android uygulamayı aramalar kısmında aratarak daha kolay bulabilir ve böylece zaman kaybı yaşamak zorunda kalmazsınız.

Amazon alışverişlerini daha güvenli kılmak için resmi amazon android market uygulamasının apk sürümünü ücretsiz indirin.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53