Alarmlı Saat – Alarm Clock

Alarmlı Saat – Alarm Clock

Versiyon/Sürüm2.9.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2,79 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Alarmlı Saat - Alarm Clock Android Alarm Uygulaması

Alarmlı Saat – Alarm Clock APK indir, android Alarmlı Saat – Alarm Clock uygulaması ile çeşitli alarm sesleriyle sabaha uyanmanızı sağlayan alarm sesi uygulamasıdır.

Alarmlı Saat – Alarm Clock uygulaması, cihazlarında bulunan saat uygulamasından memnun olmayanlar için en ideal uygulamalardan bir tanesidir. Saate bakma ihtiyacınızı teknolojik cihazlarınızla karşılıyorsanız saat uygulamasını indirip hızlı şekilde kullanabilirsiniz.

Alarmlı özelliğe sahip olan bu saatte alarmı kurarak dilediğiniz zaman size haber vermesini sağlayabilirsiniz. Bunu film, dizi, yemek, ders ve daha pek çok konu için uygun şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Saatinizi kurup istediğiniz herhangi bir müzikte sizi uyarmasını isteyebilirsiniz. İster kendi müziklerinizle ister uygulamanın sunduğu müziklerle alarmın tadını çıkarabilirsiniz.

Alarmlı Saat – Alarm Clock İndir

Alarmlı Saat – Alarm Clock APK indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tablet kullanabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde inecek olan bu uygulama cihazda çok az yer kaplamaktadır. Ayrıca şarj konusunda da oldukça verimlidir. Dilediğiniz zaman bildirim sunma özelliğine sahip olan alarmlı saat indirdiğiniz gibi aktif şekilde kullanılabilmektedir. Bununla beraber tamamıyla Alarmlı Saat – Alarm Clock APK‘sini ücretsiz şekilde indirip hizmet alabilmeniz mümkün olduğu için yararlı uygulamalar arasında yerini almaktadır.

    Benzer Programlar

  • Org 2020 Org 2020
    TürkçeÜcretsiz60.01 MB
  • Piano Master 2020 Piano Master 2020
    TürkçeÜcretsiz30.4 MB
  • Alarmlı Saat – Alarm Clock HAKKINDA YORUM YAZIN