Alarm Clock Puzzle

Alarm Clock Puzzle

Versiyon/Sürüm3.1.0.1182
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5,7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Alarm Clock Puzzle APK Android Alarm Uygulaması

Alarm Clock Puzzle APK, Alarm Clock Puzzle android için bulmacalı alarm kurma hizmeti veren alarm uygulaması ile sabah uyanmakta zorlananlar için iyi bir alarm seçenekleri bulunuyor.

Alarm Clock Puzzle, bulmaca ile alarm hizmeti bir arada olan ve uyanmayı zorunlu kılan uygulamalardan bir tanesidir. Bu bulmacalı alarm kurma uygulama özellikle sabah kalmakta zorlanan kişiler için önerilen, faydası olan uygulamalardandır. Dilerseniz sabah kalkabilmek için alarmla beraber 7 ayrı bulmaca hazırlayabilirsiniz. 7 bulmacayı çözmeden alarm hiçbir şekilde susmamakta ve siz bulmacayı çözene kadar çalmaya devam etmektedir.

Bulmaca sayısını, türlerini kendiniz oluşturabileceğiniz gibi eğlenirken daha rahat uyanabileceğinizden de emin olabilirsiniz. Özellikle 3 farklı seviyede zorlukları bulunan bulmacaların keyif veren oyundan farkı olmadığını unutmamalısınız.

Alarm Clock Puzzle İndir

Alarm Clock Puzzle APK android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için özel bir uygulamadır. Alarm Clock Puzzle APK‘sini indirmek için cep telefonlarınızı da tabletlerinizi de sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik tamamıyla ücretsiz, zahmetsiz şekilde indirmeniz de mümkündür.

Uyanmak için olduğu gibi yemek yemek, randevuya yetişmek ya da uyumak için de alarmlar kurabilirsiniz. Alarm uygulaması ile istediğiniz zaman eğlenceli bir deneyim elde edebilir, saat kurmanın eğlenceli yönünü keşfedebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Org 2020 Org 2020
    TürkçeÜcretsiz60.01 MB
  • Piano Master 2020 Piano Master 2020
    TürkçeÜcretsiz30.4 MB